Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

1 Günde Aşık Etme Duası: Dünya üzerinde bulunan tüm insanlar sevdiği kişi tarafından sevilmek ister. Bu isteğin yanında bunun nasıl isteneceğini de bilmek oldukça önemlidir. Bir ilişki içerisindeyken karşı tarafı kendinize aşık etmek istiyorsanız bunu yalnızca Allah’tan dinlemelisiniz.

Kullarına isteklerini Allah’a söyleme şekli dualardır. İyi niyetli edilen tüm dualar oldukça faziletlidir. Ayrıca kişilerin düşünmüş olduğu samimi ve içten duygularla birlikte kısa zamanda dualar kabul görür.

Hem henüz ilişkiye başlamamış olan hem de ilişki içerisindeki kişiler 1 günde aşık etme duası kullanabilirler. Genellikle kadınlar tarafından tercih edilen kısa süreli aşık etme duaları sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmek için kullanılır. Ancak günümüzde birçok erkeğin de kadını kendine aşık etmek için bu duayı kullandığını görebiliriz.

3 Günde Aşk Etme Duası

Kesin sonuç veren aşk duaları da aşk duaları grubunda karşımıza çıkan, iyi niyet barındırıldığı sürece kabul gören ve aşk yoluna götüren bir dua çeşididir. Yalnızca platonik aşıklar bu duayı okuyabilir diye bir kural yoktur. Bu dua sevgililik veya nişanlılık döneminde yaşanan ayrılıklarda karı koca arasındaki problemlerde de etki gösteren oldukça önemli bir duadır. 3 günde aşık etme duası faziletlerinden faydalanabilmek için mutlaka gerçek anlamda aşık olmak ve temiz Niyetler beslemek gerekir. Duaların kabul görmemesi bu iki şart tamamlandığında mümkün değildir.

7 Günde Aşık Etme Duası

7 günde aşık etme duası gerekli şekilde uygulandığında duanın kabul olma süresi adından da anlaşıldığı gibi 7 gün içerisinde gerçekleşir. Platonik olarak aşık olduğunuz kişi bu sayede bir hafta içerisinde size deliler gibi aşık olacaktır. Duanızın 7 gün içerisinde kabul olması için gerçekten gönülden inanarak Allah’a dua etmeniz gerekir. Bu sayede iyi niyetler doğrultusunda ve kalpten okuduğunuz dualarınız Allah huzurunda kabul olur.

15 Günde Aşık Eden Dua

Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlamak istiyorsanız sizler de bu duayı kullanabilirsiniz. 15 günde aşık eden dua sayesinde aşık olduğunuz kişiyle mutlu bir birliktelik kurarak hayatınız boyunca birlikte yaşayabilirsiniz. Gerekli adımları uygulamanız bunun için yeterli olacaktır.

Dünya üzerinde bulunan her insan sevdiği kişi tarafından sevgi bekler. Bir ilişki yaşanırken bu isteğin yanı sıra bunu nasıl yapılacağının da bilinmesi gerekiyor ve karşınızdaki insanın size aşık olmasını istiyorsanız  bunu sadece Allah’tan istemelisiniz.

Allah’a kullarını isteklerini iletme şekli dualardır. Edilen duaların kısa zamanda gerçekleşebilmesi için samimi ve içten duygularla dua etmeniz gerekir.

Çok hızlı aşık etme duası

Aşık olduğunuz kişiyle en güzel anılarınızı paylaşırsanız ve onunla beraber gülüp ağlarsınız. Beraber çok güzel anılar biriktirerek güzel günleri de kötü günleri de beraber geçirirsiniz. Aşık olduğunuz kişiyi hiç kaybetmek istemezsiniz ve onunla yaşadığınız her şey ona daha çok bağlanmanıza sebep olur. Sevdiğiniz kişiyi kaybettiğini zaman dünyanın yaşanılmaz bir yer olduğunu düşünmeye başlarsınız ve biriktirdiğiniz onca anının bütün değerli vakitlerin ve paylaşılan her şeyin kaybolmasına istemezsiniz. Bu nedenle en çok tercih edilen dualar arasında çok hızlı aşık etme duası yer almaktadır.

Bazen insanlar çok nefret ettiği birine bile aşık olabilir bazen de hoşlandığı birine bu da aşkın çok yönlü bir duygu olduğunun göstergesidir. Hiç kimse bir aşkı kaybetmeyi göze alamaz çünkü kaybedilen hem fizikken hem de ruhen bizi çok yıpratır. İnsanlar tesiri çok güçlü olan aşk dualarını buldukları aşklarını kaybetmemek için kullanarak aşklarını kuvvetleridirler.

Aşık Etme Duası Yaptırmak istiyorum

Tüm dualar da olduğu gibi aşk dualarında da en önemli unsur tabii ki niyettir. Bu duayı yaptırmak isteyenler eğer kötü niyetli olarak bu duaya başladılarsa yani intikam almak ve sevenleri ayırmak gibi emelleri varsa yapılan dualar kabul olmayacaktır. Aşk duası okunan kişinin hayatı güzelleştiği gibi aşk duasını okuyan kişinin de hayatı güzelleşir bu dualar genellikle iyi niyetle yapıldığı için çoğu zaman olumlu sonuçlar alınır.

Sizde aşık etme duası yaptırmak istiyorum diyorsanız kızlar aşık etme duaları kullanarak hem aşk acınızı bitirebilir hem de sevdiğiniz kişiyle birlikte olabilirsiniz. İyi niyetle başladığınız duanızdan olumlu sonuçlar almak için yardım aldığınız medyumun dediklerini aynen uygulamalısınız.

Sevdiğimle Evlenme Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu