Büyü Bozma

Yılan Büyüsü Bozma

Yılan büyüleri çok eski çağlardan beri kullanılan ayırma büyüleridir. Son yıllarda yılan büyüsü uygulamalarına talep oldukça artmış gözükmektedir. Yılan büyüsü eşleri ayırma, aile içinde kavgalar yaşanmasını sağlaması ve insanların birbirinden soğuması amacıyla yapılan kötü niyetli büyülerdir. Büyü yapılırken yılan parçaları kullanılır. Yılanın dişi ve dili en çok kullanılan parçalarıdır. Ayrıca yılanın gözü, yağı ve derisi de kullanılmaktadır. Yılan büyülerinin yapılmasının zor olduğu söylenir ve yılan büyüsü bozma işlemi de yapılışı kadar zordur.

Yılan Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yılan büyüleri kişilerin birbirinden soğuması ve birbirlerini yılan gibi görmesi amacıyla yapılır. Aile içinde birden tartışmalar başlamışsa ve insanlar birbirinden soğuyup uzaklaşmışlarsa yılan büyüsüne maruz kalmış olunabileceği düşünülmelidir. Bu durumlarda işinde uzman olan bir hocaya gidilmesi ve yılan büyüsü bozma çalışmaları yapılması hayırlı olur.

Yılan büyüsünden şüphelenip bir hocadan yardım almak için gidildiğinde hoca öncelikle bir bakım yapacaktır. Hoca yaptığı bakımla kişilere gerçekten büyü yapılıp yapılmadığını görebilir. Ayrıca bu bakım ne tür bir büyüye maruz kaldıklarını hocanın görmesini sağlayacaktır. Kişiler büyüye maruz kalmışsa, bu kişiler bir gece kadar uzaktan yapılan ruhsal arınma işlemine tabi tutulur. Arınma işleminden sonra hoca maruz kalınan büyünün özelliklerine göre bozma çalışmalarına başlar.

İnsanlara büyülerden kurtulmak için öncelikle dua okumaları önerilir. Büyü etkilerinden kurtulmak için okunması gereken sureler bellidir. Bu dualar yürekten ve inanarak okunduğunda insanları her türlü beladan koruyacak güçtedir. Özellikle yılan büyülerine maruz kalındığında dualara sığınmak en etkili yol olacaktır. Zira yılan büyüsü bozma çalışmaları ile büyü etkisinin tamamen ortadan kaldırmanın zor olduğu bilinmektedir.

İnsanlar yılan büyüsü gibi ayırma amaçlı yapılan ve kara büyü sınıfına giren büyüleri yaptırmaktan kaçınmalıdır. Kara büyüler yapılan kadar yaptıran kişide de negatif enerjiler bırakabilecek güçte büyülerdir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu