Soğutma Büyüsü

Soğutmak için Yapılan Büyüler

Soğutma Büyüsü

geçmişten günümüze kadar gelen ve halen sıklıkla başvurulan yöntemler arasında yer almaktadır. arasında yer alan ve etkileri ile bilinen soğutmak yani uzaklaştırmak için yapılan büyüler kişiye özel olarak hazırlanması gereken meşakkatli uygulamalardır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü; kötü amaçlar dışında da yapılabilir. Örneğin; bir kişinin sizden sorunsuz şekilde ayrılması uzak durması, zulmüne artık katlanmak istemediğiniz bir kimsenin sizi bırakması, artık birlikte olmak istemediğiniz eşiniz veya eski sevgili ya da nişanlınızın tehditlerine son vermek gibi konulardır. Yapımı için her iki tarafın fotoğrafları veya doğum bilgileri lazım gelebilir. Bunlar dışında kişiye ait farklı bir meta da kullanılmaktadır. Hazırlanması ve işlemin tesir zamanı yapılan uygulamaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Soğutma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyü adı altında hazırlanan soğutma uzaklaştırma işlemlerinin esasında rahmani tılsımlar sayesinde yapılan yöntemleri de bulunmaktadır. Konuyla ilgili etkin esmalar ve mübarek celileler kullanılarak bir kimsenin sizden soğumasını sağlamak mümkündür. Genel olarak bakıldığında vefk veya etkili celb işlemleriyle bu dileklerin hasıl olması için niyetler edilmektedir. Yapılan rahmani işlemler sonucunda istenilen sonucu almak 15 ile 90 günler arasında olmaktadır. İnsan oğlu yaradılış olarak farklı kriterlere sahiptir. Dolaysıyla her insanın ruhsal gücü, direnci veya iradesi bu konularda değişkenlik gösterebilmektedir. Kimi insanda yapılan bu işlemler kısa sürede erken sonuç verirken, kimin de de zaman alabilmektedir. Bu nedenle sabır ve nizam önem arz etmektedir.

Soğutma Büyüsü Yapılmasındaki Amaç Nedir?

Yukarıda anlatmış olduğumuz konulara istinaden kendinden soğutmak, uzaklaştırmak için yapılan bu çalışmalar dilek sahibi olan kimsenin bu isteklerinin gerçekleşmesi amacıyla yapılmaktadır. Her insan başındaki dert ve sıkıntıları gidermek için bu gibi bazı yöntemlere ihtiyaç duyar. Bu konular dışında başka sorunları olan kimselerde vardır. Kimi insan kendinden soğutmak uzak tutmak isterken, bazı kişilerde sevdiğinden ayrıdır veya yeterince ilgi göremiyordur. Dertler bitmez, çareler tükenmez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş