Soğutma Büyüsü

Soğuma veya Soğutma Büyüsü

Soğuma birşeyden uzaklaşma kendiliğinden vazgeçme anlamını taşırken soğutma bir kişiden, eşyadan yada her hangi bir durumdan soğuma anlamları taşımaktadır. Bu konular tıpkı bağlama büyüsünde olduğu gibi bir çok amacı bünyesinde barındırabilir. Örneğin; alkolden soğutmak, eve geç gelen eşin kötü arkadaş çevresinden soğuması veya iki kişinin birbirinden soğuması uzaklaşması gibi konulardır.

İnsanlar bu yönde olan isteklerini yerine getirmek için medyum ve hocalar arayışı içine girerler. Problem detaylı şekilde başvurulan ilim sahibine aktarılır ve bu durumun çözülmesi problemlerin giderilmesi için çalışmalara başlanma kararı alınmaktadır.

Gerçek bir medyum hoca önce başvuran kişiyi can kulağı ile dinler, istek ve dileklerini sorar sonrasında işlemini nasıl olduğunu ve işleyiş biçimini anlatır. Detaylı şekilde bilgiler verir ve karşındaki kişiye bu konuda kafasına soru işareti bırakmadan her yönüyle açıklama yapar. Yapımında gerekli olan bir takım malzemeler vardır işlem hazırlanma esnasında da kişilerin bilgileri veya fotoğrafı yahut eşyası istenebiliyor.

Günümüzde halen çok sık şekilde tercih edilen büyü uygulamaları halen ısrarcı bir şekilde insanların arz talep durumları için başvurulan yöntemlerin başında gelmekte ve devam etmektedir. Ancak yapılacak uygun rahmani tılsımların etkileri daha iyi ve maneviyat  olarak yapılması sizin için daha hayırlı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş