Aşk Büyüsü

Sevdiğini Aşık Etmek İçin Yapılan Büyüler

İnsanın varoluşundan buyana aşk en büyük duygu olmuştur. Aşk sayesinde sanat eserleri yapılmıştır, savaşlar çıkmıştır, mimari eserler yapılmıştır. Tüm bunların temelinde aşk duygusu yatar. Aşk karşılıklı olduğunda muhteşem bir duygu olarak yaşanır fakat tek taraflıysa çok büyük acılar yaşatır. Bu nedenle büyüler içinde en çok tercih edilen sevdiğini aşık etmek için yapılan büyüler olmaktadır.

Aşk Büyüleri Ne Tür Büyülerdir?

Aşk büyüleri ak büyü kapsamında yer alan ve zararsız olarak kabul edilen büyülerdir. Fakat sevdiğini aşık etmek için yapılan büyüler kara büyü uygulamaları arasında da yer alabilir. Bu nedenle bütün aşk büyülerini masum kabul etmemek gerekir. Aşk büyüsü yapılırken eğer bir kara büyü uygulaması gerçekleştirilmişse büyülenen kişi üzerindeki etkileri çok güçlü olur. Büyü sayesinde kişinin bütün iradesi kırılır ve tüm davranışları kendi iradesinin dışında gerçekleşir. Kişinin bütün kontrolünü kaybetmesine neden olduğu için bu aşık etme uygulamaları kara büyü olarak kabul edilir. Ülkemizde aşk büyüsü yapılırken yaygın olarak ak büyü çeşitleri kullanılmaktadır.

Aşk Büyülerinde Kullanılan Materyaller

Aşk büyülerinin çok çeşidi vardır ve değişik materyaller kullanılarak yapılabilir. Özellikle gıda maddeleri sevdiğini aşık etmek için yapılan büyüler için kullanılır. Bağlama büyülerinde de bu malzemelerden yararlanmak söz konusudur. Kırmızı biber başta olmak üzere her türlü biber çeşidi, şeker, elma, nohut ve benzeri birçok gıda malzemesi aşk büyülerinde kullanılmaktadır. Bu büyülerin hepsinin etkili olduğu bilinir fakat halk arasında en çok bilineni kırmızı biber ve şekerle yapılan büyülerdir. Aşık edilmek insanın fotoğrafı kullanılarak yapılan büyüler de sık uygulanmaktadır. Özellikle Anadolu’da yaygın kullanılan kaşık büyüsü etkili bir aşk büyüsüdür. Bütün aşk büyülerinin yapımında bir medyumdan yardım almak çok önemlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu