Ayırma Büyüsü

Pul Biber Büyüsü

Pul Biber Büyüsü Nedir?

Biber büyüleri genellikle giden kişileri geri getirmek ve birisini aşık etmek için yapılan büyülerdir. Fakat bu büyüler insanları ayırmak için de uygulanabilmektedir. Biber büyülerinin arasında bulunan pul biber büyüsü niyete göre, hem bağlamak için hem de ayırmak için kullanılabilir.

Bağlama Amaçlı Pul Biber Büyüsü

Biber büyüleri iyi niyetlerle yapılıyorsa ak büyü sınıfına girer. Kırmızı pul biber büyüsü en çok uygulanan aşk büyüleri arasında yer alır. Biber büyülerinin oldukça etkili olduğu ve olumlu sonuçlar verdiği düşünülür. Pul biber büyüsü uygulaması oldukça kolay ve kişinin kendisinin de yapabileceği büyüler olarak görülse de, büyü uygulamalarının yardım alınmadan yapılması doğru değildir.

 

Pul biber büyüleri vakit gece yarısını geçtikten sonra uygulanır. Gece yarısından sonra ocakta kızdırılan bir tavanın içine zeytinyağı ve pul biber dökülür. Pul biber kısık ateşte kavrulmaya başlanır. Biberler kavrulurken Zilzal suresinin muhabbet içeren bölümü 13 kez okunmalıdır. Kırmızı biberler siyahlaşıncaya kadar kavrulmalı ve duanın gerekli noktalarında kişi kendi adını ve aşık etmek istediği kişinin adını söylemelidir. İşlem bittikten sonra tava rüzgarlı bir noktaya ağzı açık olarak bırakılmalıdır.

Ayırma Amaçlı Pul Biber Büyüsü

Ayırma amaçlı kullanılan pul biber büyüsü artık iyi niyet taşımıyordur. Sevenleri ayırmak için uygulanan büyüler ak büyü olarak kabul edilemez. Ayırma büyülerinin tamamı kara büyüdür. Kıskançlıktan, sırf kötülük olsun diye veya çiftlerden biri elde edilmek isteniyorsa kişiler bu tarz uygulamalara yönelebilirler.

Ayırmak amaçlı kullanılan pul biber büyüsünde, bir yemek kaşığı biber alınır. Biberin çok acı olması önemlidir. Kaşığa ayırmak istenen ikiliden önce bayanın ismi, ardından da erkeğin ismi söylenir. Sonrasında büyüyü yapan kişi biberi dilinin üzerine döker. Genellikle dilde yanma görülmez. Eğer yanma varsa geçene kadar beklemek gerekir. Yanma geçtiğinde büyü yapılan çiftin ayrılmış olacağı düşünülür.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/pul-biber-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

13 Yorum

 1. Aslı dedi ki:

  Komsumla bahcemizi duvar ayirir ufak bir kapimiz var duvarda komsuluk icin 3 kez dir fark ediom kapinin praginda pul biber 2 yada 3 hafta icinde 3 cu kez pul biber dokulur pul biber pul biber buyusunu bilen varsa yardimci olsun nasil kurtuluruz bu buyuden

 2. baran dedi ki:

  dükkânimin kapının önüne pul biber dökmüşler ne amaclı olabilir

 3. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar evin girişin de olan paspasın altında kırmızı pul biber buldum. Küçük bir poşete koyulmuş bu büyü olabilir mi? Valla korktum bundan ben birde yazınca büyü falan çıkmasın mı 2 gündür gözüme uyku koymadım. Eşime dedim ama öyle şey olmaz dedi kestirdi. Bana akıl verecek olan var mı aranızdaaaa….

 4. Zaman dedi ki:

  Pul biber büyüsü nedir arkadaşlar böyle saçma sapan büyü falan bunlara irtiba göstermeyin. Vefk, celb gibi şeyler var dualar ile yapılıyor onlardan yardım alın. Hocam bu konuda sizlere yardımcı olur. Büyü gibi işlere sakın bulaşmayın. Günah…

 5. Casunsu dedi ki:

  hocam iyi bayramlar.
  Evde bir tutam pul bibber buldum kara biber ile karıştrılmış sanki böyle mangal harcı gibi bu büyü mü acaba?

 6. gülten dedi ki:

  hocayı aramaya çekinenler varsa eğer whatsapp dan yazsınlar ya da mailden yazsınlar cevap veriyor. Ben mail ile hallettim tüm süreci. Eşimden ayrılmak için haliyle gizli olmam gerekiyordu. Ayrılık vefki yerini buldu.

 7. büşranur dedi ki:

  evimin salonunda tuzla karıştırılmış pul biber buldum siyah bir poşetin içinden çıktı bu büyümüdür

 8. Emrulah dedi ki:

  aşk ile ilgili ne tür sorununuz varsa ister evli olun, ister sevgili, isterseniz nişanlı olun. Aranızın düzelmesi veya bir kişiyi kendinize aşık etmek gibi işlemlerde başarılı sonuç almak isteyenler 0546 484 31 66 bu numarayı arasınlar. Derdime derman arıyorum diyenlere ilaç gibi geliyor valla. Ben sevdiğim bir kızı kendime bağladım allaha şükürler olsun çok iyiyiz.

 9. deryam dedi ki:

  Hocamız büyü yapmıyor arkadaşlar ama bu pul biber büyüsünün etkisi kadar dua işlemleri yapıyor. Yani vefk veya tılsım gibi süreçlerle bağlama, aşık etme, terk edeni geri getirme üzerine üstün çalışmaları var.

 10. Yasemin dedi ki:

  Bağlama amaçlı pul biber büyüsü yaptırmak için hocayı aradım büyü yapmıyormuş. Bağlama vefki yaptırdım sonuçlarını bekliyorum. Teşekkürler.

 11. Bedirhan dedi ki:

  Doğru Ayşegül hanım, Vefkler ile büyüler arasında çok büyük farklar vardır. Büyü yapmak öncelikle günah. Büyü kadar etkili olan vefkler ise günah değil. Ben yaptırdım kız arkadaşımla evlenme yolunda ilerliyoruz. Hocam işinde çok profesyonel

 12. Ayşehül dedi ki:

  kocamdan ayrılmak için ayırma vefkini bir arkadaşım önerdi. Acaba etkisi olur mu? Büyü yaptırmak istemiyorum açıkcası büyülerden korkuyorum. Vefklerin büyü ile bir alakası yokmuş doğru mu?

 13. esila dedi ki:

  Pulbiber büyüsünü bana yaşlı bir teyze anlatmıştı. Çok eskiden kendisi yaptırmış anı olarak da bana anlattı. Teyzeyi pek tanımam bigü bankta otururken yanıma oturmuştu oda az bi muhabbet etmiştik pulbiber büyüsü oradan aklımda kalmıştı. Düşünün 70 yaşında bir teyze bile gençlik zamanlarında yaptırmış bu büyüden. Bende araştırdım şansa buraya düştüm. Aşık olduğum birisi vardı onu kendime aşık etmek istiyordum. Medyum hocaya sordum pulbiber büyüsü yapıyormusunuz diye hayır cevabını aldım. Ama iyiki yaptırmamışım çünkü aşk vefki daha etkiliymiş o da çok eski bir çalışmaymış. Neyse pulbiber büyüsünden yola çıktık aşk vefki yaptırdık. YEMİN EDİYORUM 2 HAFTADA ETKİSİNİ GÖRDÜM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu