Aşk Büyüsü

Parfüm İle Aşk Büyüsü

Parfüm İle Aşk Büyüsü

Bir kişiyi genel olarak zihnimize ya ismi ile, ya yüzü ile ya da kokusu ile kazırız. Bir kişide ilk etkilendiğimiz noktalar bunlardır. Onu unutmamamızı en çok bunlar sağlar. Aşk konularında bu noktalar daha çok ortaya çıkar. Aşık olduğumuz bir kişinin kokusunu, yüzünü alsa ama asla unutmayız. Aklımıza bunlar ile kazırız onu. Bu husus büyülerde de kendisini gösterir. Aşk büyüleri arasında çeşitli büyü yöntemleri ve tarifleri yer alır. Bunlardan bir tanesi de parfüm ile aşk büyüsü yapmaktır. Biz de bu yazıda bu konuyu sizler için ele aldık. Günümüzde çok sık tercih edilen bu büyü türünün ne olduğunu size gösterdik. Sonrasında da belirtilerinin güçlü olup olmadığını ve kimlerin bu büyüyü uygulayabileceğini anlattık.

Parfüm İle Aşk Büyüsü Nedir?

Parfüm ile aşk büyüsü hakkında ilk olarak şu bilgileri size verelim: Bu büyü türü ülkemizde de tüm dünyada da günümüzde çok sık uygulanır. İnsanlar aşk büyüleri arasında bu büyü türünü tercih ederler. Çünkü parfüm demek kişiliğe ait olabilecek bir koku demektir. Ve hepimizin bildiği üzere kokular kesinlikle unutulmaz.

Parfüm İle Aşk Büyüsü

Bir insana kokusu ile aşık olabilir, onu zihnimize böyle alabilir ve aynı zamanda aşık olduğumuz kişinin kokusunu asla unutmayız. Bu büyü türü de koku aracılığı ile aşkı sağlar. Kişiler birbirlerine parfüm üzerine yapılan bu büyü aracılığı ile aşık olurlar. Aşk büyük bir tutku ile başlar ve öyle de devam eder.

Bu Büyünün Belirtileri Güçlü Müdür?

Parfüm ile aşk büyüsünün belirtileri oldukça güçlü- belirtiler olarak görülür. Belirtiler arasında aşkın ilk kokuyu aldıktan itibaren filizlenmesi vardır. Kişiler birbirilerine büyük bir ihtiras ile aşık olurlar. Büyü parfüm aracılığı ile yapıldığından dolayı kişiler her bir araya geldiklerinde bu aşk daha da güçlü hale gelir. Kısacası bu büyünün belirtileri çok güçlü olan belirtilerdir. Hiçbir fani güç bu belirtileri ortadan kaldıramaz.

Kimler Parfüm ile Aşk Büyüsü Yapabilir?

Parfüm ile aşk büyüsü yapabilecek olan kişiler tıpkı diğer büyülerde de olduğu gibi sadece özel olan kişilerdir. Bu özel kişiler doğuştan gelen önemli psişik yeteneklere sahip haldedirler. Bu yeteneklerini kullanarak cinler ile iletişime geçerler. Cinleri kullanarak büyünün amacının gerçekleşmesini sağlarlar. Yani bu büyüyü yapabilecek olan insanlar hocalar ya da medyumlardır. Siz de bu büyüyü yaptırmak için mutlaka bu özel inşalardan yardım almalısınız.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/parfum-ile-ask-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Mert ozcan dedi ki:

  Karı koca arasini duzeltmek için başka bi dua yapıldı.
  Kadın kocasına sürekli hakaret ediyo , ailesine gelişi güzel şeyler soyluyor bu yüzden kavga ediyorlardı her gün yasin hocayla iletişime geçip ne yaptırdılar bilmiyorum . Etkili olduğu kesin . Binada kavga gürültü olmuyo . Herkes rahat bi nefes aldi . Bakınirken yazayım dedim . Bizimde yasin hocayla bi vefki yaptirmak istiyoruz sitesinde geziyordum . Ne gibi durumlar var . Nasıl yorumlar almis . Hakkini vermek lazım yontemler çok etkili

 2. jülide dedi ki:

  selamun aleyküm bu büyü tam olarak nasıl oluyor? karşımızdaki kişinin parfümünü alıp mı gelmemiz lazım yoksa uzaktan da işliyor mu bu büyü?

 3. ecemnaz dedi ki:

  büyü değil dua yapıyor yasin hoca bedne görüştüm aslında en güzeli dua

 4. EdyMORG dedi ki:

  aşık ettirmek için vefk arıyordum fakat alkol kullanıyorum. ve yasin hoca bana onun yerine celb önerdi çünkü şartları yok kadar az ve hemen elimde ulaştı. onun sayesinde zorluksuz ve sorunsuz yaptırdım celbi şuan bile yanımda taşıyorum .

 5. Cemre- dedi ki:

  Ben evde çalışarak el emeğimle para kazanan bir kadınım bereket vefki istedim hocamdan allah razı olsun onu sayesinde işlerim çok iyi gitmeye başladı aileme katkıda bulundum inanın Sparişlerimi yetişrtiremiyorum bile

 6. Ceylan&Deniz dedi ki:

  20 gün önce vekfi yaptırdım. Yaptırma sebebim ise nişanlımdı bazı kavgalardan dolayı konu nişan atmaya kadar gelmişti çok üzülüyordum düzelmesi için o hiçbir şey yapmıyordu resmen. Ben o da ilgili olsun diye bu konuyu araştırmaya başlamıştım ve sonunda bu vekfi gördüm ve görür görmez yaptırdım. Etkisini beklemye başladım, hocamıza çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldu belli bir süre bekledikten sonra etkisini gösterdi o da 1 adım attı ben de atınca iki tarafın emeğiyle aramız düzeldi. Çok saolun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu