Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana genel olarak kişilerin sevdiklerine kavuşabilmeleri için tercih edilen bir yöntemdi. Günümüzde de halen bu tarz aşk büyüleri yapılmaktadır. Bazı aşk büyülerinin yapımı oldukça zorken bazı aşk büyüleri de direk kişinin bir eşyası üzerine yapılarak kolaylıkla kişiyi etki altına almanızı sağlar. Kolay aşk büyüsü ile istediğiniz kişinin size aşık olmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapımı her ne kadar kolay olsa da kişiler kendileri bu tarz büyüler yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz ya da büyünün yapımında kullanılan ruhani varlıkların saldırısına da uğrayabilirsiniz. Bu yüzden bu tarz aşk büyüleri için ne olursa olsun medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Kolay Aşk Büyüsünün Yapılış Şekli

Kolay aşk büyüsü kısa sürede kişiyi etkiniz altına almanızı sağlar. Bu yüzden bu aşk büyüsü oldukça fazla tercih edilmektedir. Kolay aşk büyüsü yapılması için medyuma mutlaka kişiye ait olan herhangi bir eşyanın götürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiyi etkileyecektir. Büyünün kişi üzerinde tam anlamıyla etkili olması için bu eşyanın mutlaka gene kişinin evinde bir yere saklanması da şarttır. Büyülü nesne ne kadar kişinin evinde durur ise o kadar etkili olacaktır. Kolay aşk büyüsü  yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişim olacaktır. Artık kişi kendi iradesi dışında hareket etmeye başlayacağı için ruhani varlıkların verdiği vesveselere uyacaktır. Bu vesveseler de sürekli olarak sizin hakkınızda olacaktır. Bu şekilde kişi kısa sürede sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Artık bu düşüncelere yenik düşen kişi size gelecek ve duygularını açacaktır.

Kolay Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Büyülerin belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi de artık eski hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekecektir. Belli aralıklarla büyü yeniletildiğinde artık kişi tamamen büyünün etkisi altında olacağı için sizi sevmeye devam edecektir. Kolay aşk büyüsü bu şekilde kişi üzerinde işlemeye başlar ve yeniletilerek etki sürdürülür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ahsen avrodew dedi ki:

    Arkadaşlar ben görücü usülu evldmn ama koçma aşık değilm onu hergün görmek benş çk üzüyor ama aile çok katkısı var ve mutlu etmeye çabalyor du soradan şidetli geçimsizlikler bşladı sabrettim dayak attı ssustum derken iş çığrından çıktı dedimki ayrılmalıız ama bırakmıyordu beni bende bu zulümden kurtulmak için yasin hocaya başvurdum iyiki tanıdım yardımsever hocamızı

  2. Geri bildirim: Atakan K

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu