Medyum

Kars Medyum Hoca

Kars Medyum Hoca

Kars medyum hoca Kars’ta medyumluk faaliyetlerini yerine getiren medyumlara verilen isimdir. Medyumlar medyumluk alanında kendilerini geliştiren ve medyuma ihtiyaç duyan insanların yardımlarına koşan kişilerdir. Medyum ruhani varlıklar ile iletişime geçebilen kişidir.

Bu noktada insanlar kendi imkanları ile bir sorunun üstesinden gelemediklerinde medyumlar ruhani varlıklar aracılığıyla medyuma ihtiyacı olan kişilere yardımcı olmaktadırlar. Medyumlar yeteneklerini kötü amaçlar doğrultusunda kullanmazlar. İnsanlara yardım edilmesi adına hareket etmektedirler.

Kars medyum hoca diğer medyumla gibi istenildiği takdirde istenilen büyüleri yapabilmektedir. Bu noktada görüşülmek istenen medyumun hangi alanlarda uzmanlaştığına dikkat edilmesi önemlidir. Medyumların çoğu kara büyü yapmayı tercih etmemektedir. Ancak Yahudi medyumlar kara büyü alanında uzmanlaşmıştır. Bu noktada Kars’ta yaşayan bir Yahudi medyum bulunması ile kara büyünün yapılması da sağlanabilmektedir.

Kars Medyuma Nasıl Ulaşırım?

Kars medyum nasıl ulaşırım sorusu özellikle Kars’ta yaşayan ve medyuma ihtiyaç duyan insanlar tarafından oldukça fazla sorulan bir sorudur. Medyuma ihtiyaç duyan ya da sadece bir kez olsun medyuma gidip ne yaptığını öğrenmek isteyen kişiler medyuma nasıl ulaşılabildiğini merak etmektedirler.

Bu noktada eski usul yöntem olan tanıdık vasıtasıyla medyuma ulaşılması mümkündür. Bu şekilde bir tanıdığı medyuma gitmesi ile medyuma gitmek isteyen kişiye deneyimlerini paylaşmakta ve onun aracılığıyla medyum ile iletişime geçilmektedir. Ancak bu noktada randevuların alınması biraz uzun sürebilmektedir.

Kars medyum nasıl ulaşırım sorusuna son zamanlarda verilen yanıtlarda ise medyumların kendi sitelerinin tercih edildiği görülmektedir. Medyumlar günümüzde kendilerine internet sitesi açmışlar ve oradan randevularını kabul etmektedirler. Ancak dijitalleşen çağın getirisiyle internete yönelen medyumların arasında oldukça fazla kendisini medyum olarak ifade eden sahtekâr insanlar da bulunmaktadır.

Kars Medyum Hoca Neler Yapar?

Kars medyum hoca neler yapar sorusuna verilecek yanıt diğer medyumlar ile aynı olacaktır. Kars’ta yaşayan her medyum diğer bölgelerde yaşayan medyumların yeteneklerine sahiptir. Ancak medyumların uzmanlık alanları bulunmaktadır. Bu noktada medyumlar her büyüyü yapabiliyor olsa da görülecek medyumun hangi alanda uzman olduğuna dikkat edilmelidir.

Medyumlar ak büyü ve kara büyü adı verilen büyüler yapmaktadırlar. Ak büyü adı verilen büyülerde genellikle ayrılan kişilerin barıştırılması, aile içindeki sorunların çözülmesi, aşk büyüleri gibi bağlama büyüleri, cin çıkarma işlemleri bulunmaktadır.

Kars medyum hoca neler yapar sorusunda kara büyü alanına bakıldığında iki kişinin ayrılması, cin musallatı, papaz büyüsü, sabun büyüsü, ölüm büyüsü gibi kötü büyüler bulunmaktadır. Bu noktada unutulmaması gereken çoğu medyumun kara büyüleri yapmayı tercih etmediğidir. Yine de çoğu medyumun her büyüyü yapabilmesi mümkündür.

Bu noktada bir medyuma kafa karışıklığı ile danışıldığı takdirde medyumun ne yapılması gerektiğine karar verebilme imkânı vardır. Ancak kafa karşılığı ile herhangi bir büyünün yapılması istendiğinde büyülerin etkilerinin kolayca değiştirilemediği ve değiştirilmesi imkanının da neredeyse yok denecek kadar az olduğunun unutulmaması gereklidir.

Kars Medyum Hoca Seçerken Dikkat Edilecekler

Kars medyum hoca seçerken dikkat edilecekler oldukça önemlidir. Çünkü her medyum istenilen büyüyü yapamıyor olabilir. Ayrıca medyumların internete yönelmesini fırsat olarak yakalayan çoğu kişi internette kendisini medyum olarak tanıtmaktadır. Gerçek medyum sayısı oldukça azdır. Bu noktada Kars medyumları arasında seçim yaparken oldukça dikkatli olunması gerekmektedir.

Kars medyum hoca seçerken dikkat edilecekler şu şekilde sıralanabilir:

  • Öncelikle her medyumun kendi uzmanlık alanı olduğu unutulmamalı ve buna göre araştırmalar yapılarak tercihler yapılmalıdır.
  • Sahtekarlığa karşı medyumlar ile kesinlikle yüz yüze görüşmeler yapılmalıdır. Yüz yüze görüşme esnasında medyumun konuşmalarından ya da yüz ifadelerinden dolandırıcı olup olmadığı anlaşılabilecektir.
  • Medyumların sitelerinin dikkatli bir şekilde incelenmesi gereklidir. Sitelerde bulunan makalelerin doluluğundan medyumun gerçek bir medyum olup olmadığı anlaşılabilir. Çoğu sahte medyum makalelere bakılmadığını düşünerek boş bilgiler yazılı makaleleri sitesinde kullanmaktadır.
  • Medyum ile görüşmeye gidilmeden önce medyuma görüşme öncesi sorular sorulması gerekledir. Sorulan sorulara medyumun verdiği yanıtlar ya da geçiştirip geçiştirmediği anlaşılır ve dolandırıcılıktan kurtulmak mümkün olur.
  • Birçok medyumda olduğu gibi Kars medyumlarının da değerlendirildiği siteler bulunmaktadır. Medyumlar ile daha önce iletişime geçmiş kişilerin yorumlarına bakılması ya da onlarla iletişime geçilmesi doğru medyum seçimi için oldukça önemlidir. Daha önce görüşen kişilerin deneyimlerinin dinlenmesi doğru medyuma ulaşılmasını sağlayacaktır.

1 Günde Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu