Geri Getirme Büyüleri

Giden Çocuğu Geri Döndürme Büyüsü

Çoğu zaman insanlar doğru karar verdiklerini düşünürken yanılırlar. Özellikle genç yaşlar hata yapmaya çok elverişli dönemlerdir. Yeterli olgunluğa erişmemiş olan bireylerin doğru karar vermesi beklenemez. Gençlerin evden uzaklaşırlarsa kendilerine daha iyi bir hayat kurabileceklerine dair yanlış bir kanaatleri vardır. Bu nedenle belli yaş gurubu gençlerde evden kaçma olayına sık rastlanır. Aileleri çaresiz bırakan bu durumlarda giden çocuğu geri döndürme büyüsü yaptırmak düşünülür.

Geri Döndürme Amacıyla Yapılan Büyüler

Geri döndürme büyüleri bir şekilde terk edip giden kişilerin ailelerine ya da sevgililerine geri dönmesini sağlamak amacıyla yapılır. Geri döndürme büyüleri arasında yer alan giden çocuğu geri döndürme büyüsü yapılış amacı da budur. Ailenin çocuğu bir şekilde evi terk etmişse bu büyü yapılarak hatadan dönmesi ve evine gelmesi hedeflenir. Geri getirme amacıyla yapılan büyüler ak büyü kapsamında yer alır ve büyülenen kişiye herhangi bir ruhsal ya da fiziksel zararı yoktur. Bu büyülerde amaç kişinin düşünce yapısına müdahale ederek yanlış karar verdiğinin farkına varmasını sağlamaktır.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsünün birçok farklı yapılma nedeni bulabilir. Süregelen ilişkilerde yaşanan ayrılıklarda başvurulan bir büyüdür. Sevgililer arasında taraflardan biri terk edebilir. Evliliklerde zaman içinde sorunlar yaşanabilir ve taraflardan biri evi terk edebilir. Aile içinde sorunlar yaşanabilir kardeşler birbirlerinden uzaklaşabilir ya da evin çocuğu evden kaçabilir. Çocukların gitmesinin ardından yapılan giden çocuğu geri döndürme büyüsü gibi diğer yaşanan olaylarda da geri döndürme büyülerinin çok etkili olduğu bilinir. Ülkemizde en çok giden eşin geri dönmesini sağlamak amacıyla uygulanır ve aile bütünlüğünün korunması için de oldukça önemlidir. Geri döndürme büyülerinde medyum hocalar tarafından yapılan Vefk çalışmaları çok etkili olmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu