BÜYÜLER

Fasülye Büyüsü

Farklı büyü işlemleri için kullanılacak malzemeler değişebilir. Kullanılan malzemeler, temel olarak işlem sırasında kullanılan tılsımlı sözlerin etkisinin aktarılması için bir araçtır. Farklı malzemeler, farklı tılsımlara tepki verirler; böylece büyü etkisinin gücü arttırılır. Fasulyelerden faydalanılarak yapılan fasülye büyüsü de güçlü bir duyarlılıkla, büyü işlemi için sunulan dileklerin gerçekleşmesini sağlar. Fasulye büyüsü genellikle kişilerin uğradıkları kayıpların telafi edilmesini mümkün kılar. Bu yönüyle iyi niyetli büyülerden biridir.

Hırsızlık, gasp ya da dolandırıcılık sonucu maddi kayba uğrayan kişilerin zararlarını telafi etmelerine yardımcı olan fasulye büyüsü, 41 adet fasulye ile uygulanır. Uygulaması kolaydır. 41 adet fasulye bir kavanozun içine doldurulur ve medyumun tılsımlarıyla etkilenir. Yapılan işlem, maddi zarara sebep olan kişinin düşüncelerini yönlendirmeyi amaçlar. Tılsımlar tekrar edildikçe, kavanozdaki fasülyelerin şişmeye başladığı görülür. Bu, etkinin gerçekleştiğini gösterir. Fasülyeler şiştikle, maddi zarara sebep olan kişinin vicdani duygularının etkisi de güçlenir. Nihayetinde pişmanlığı baskın hale gelir ve verdiği zararı telafi etmek istediğine karar verir.

Fasulye büyüsünün farklı kullanım alanları da vardır. Etkili bir bağlama büyüsü olarak da kullanılabilir. Sevilen kişinin geri dönmesini sağlamak için kullanılabilecek olan fasülye büyüsü yapılırken, işlem hemen hemen aynıdır. 41 adet fasulye kavanoza doldurulur ve tılsımlar uygulanır. Yalnız bu sefer sevilen kişinin ismi de söylenmelidir. Yine fasulyelerin şişmesi beklenir. Fasulyeler şişerken, sevilen kişinin özlem duygusu güçlenir. Sabırlı olunmalıdır. İşlemin en önemli becerisi, kişinin duygularında ortaya çıkan etkiyle onun kendi iradesiyle vereceği bir kararın gerçekleşecek olmasıdır. Böylece kalıcı ve güçlü bir sonuç sağlanır. Bir noktada bu duygu onun için dayanılmaz boyuta geldiğinde, düşünceleri büyü yaptıran kişiyle dolar ve ona geri dönmek istediğine karar verir.

Görüldüğü gibi, etki altına alınan kişinin farklı duygularının kontrol edilmesini sağlayan fasülye büyüsü oldukça etkilidir. Uygulaması kolay olsa da dikkatli olunmalıdır. İyi niyetli dilekler için kullanıldığından emin olunmalıdır. Bu etkili yönteme başvururken, mutlaka ilme vakıf bir medyumdan yardım alınmalıdır. Yetkin olmayan kişiler tarafından uygulanması, dileklerin tersine dönmesine ya da beklenmedik başka sonuçlara yol açabilir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/fasulye-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu