Medyum

En İyi Medyum

İnsanların isteklerini yerine getiremedikleri durumlarda, farklı yollara başvururlar. İnsanlar genellikle bu tarz olaylarda iyi bir medyum ya da hoca bularak büyü uygulaması işlemleri yaptırırlar. Büyü uygulamaları için en iyi medyum seçimi yapmanız gerekir. Medyum seçiminizden sonra büyü uygulamasına geçebilirsiniz. Değişik internet sitelerinden veya telefon iletişim numaralarında medyumlara ulaşabilirsiniz. Medyumlara ulaştıktan sonra problemlerinizi anlatırsınız ve bir randevu alarak onlarla görüşmeye gidersiniz. Medyumlara dertlerinizi anlattıktan sonra size büyü uygulamaları için tekliflerde bulunurlar ve sizde kabul ederseniz kısa süreler içinde büyü yaptırarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Büyüler, güçlü tılsımlı sözcüklerle yapılır ve oldukça etkilidir.

Büyüler kara ve ak büyüler olarak ikiye ayrılır. Kara büyüler, insanların bilincini ele geçirir ve cinler eşliğinde yapıldığı için oldukça tehlikelidir. Aynı zamanda kara büyüler soğuk hayvan malzemelerinden yapılır. Ak büyüler ise, iyi nefesli büyülerdir ve genellikle eşyalara ve nesnelere yapılır. Nesnelere yapılan büyülerde oldukça etkilidir. Etkili ve kısa sürede tesir göstermesi için en iyi medyum seçimi yapmalısınız. Büyüleri yaptırmadan önce şunu bilmeniz gereklidir, büyüler dinimizde kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yaptırmak için bulduğunuz medyum size istediğiniz konu hakkında bilgi verecektir. Büyüler genellikle, aşk büyüleri, bağlama büyüleri, ayırma büyüleri, fesatlık büyüleri, saç büyüleri, yılan büyüleri, domuz yağı büyüleri, ceviz büyüleri, tırnak büyüleri olarak sınıflandırılmıştır. Bu her bir büyünün farklı uygulama biçimleri vardır. Kara ve ak büyülerde genellikle vekf yazılan kağıtlar muska haline getirilerek yapılır.

Bu büyünün tesiri de oldukça kuvvetlidir. Medyumların yetenekleri yanında aynı zamanda özel güçleri vardır yani, farklı boyutlardaki varlıklarla iletişime geçerek onlara iş yaptırırlar.  Büyünüzde seçeceğiniz medyum eğer büyü esnasında bir eksiklik, hata ya da yanlış söylem, yazı, sözcük kullanırsa büyü tam tersi haline gelebilir, olumsuz olaylara sebebiyet verebilir. Bunun için en iyi medyum seçiminizden sonra güvenilir ve herhangi bir durumda müdahale gücüne sahip olmuş olursunuz. Medyumlar büyüleri para karşılığında bazen de parasız olarak yapmaktadırlar. Dikkatli olmanız gereklidir dolandırıcı medyumlara karşı. Seçimlerinizde popüler olan ve büyülerinin kesin sonuç verdiği söylenir ancak hiç bir işlemin kesin sonucu olamaz.

NOT: BÜYÜ KESİNLİKLE HARAM VE ŞİRK BİR İŞTİR YAPMAYINIZ YAPTIRMAYINIZ.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu