Muhabbet Duası

En Çok Yapılan Muhabbet Duası

En Çok Yapılan Muhabbet Duası

Muhabbet duasını bir şekilde duymuş veya varlığından haberi olmuş kişiler muhabbet duasını araştırdıktan sonra yaptırmaya karar verirler. Muhabbet duasını yaptıracaktır fakat nasıl bir muhabbet duasını yaptıracağına karar vermiş değildir.

Bu yüzden internet üzerinde bu tarz konular hakkında kişiler araştırma yaparlar ve En Çok Yapılan Muhabbet Duası hangisi ise onu tercih etmektedirler. Geçmişte ve günümüzde en çok tercih edilen muhabbet duaları arasında fotoğrafla yapılan muhabbet duaları vardır. En çok talep gören dualardan olmasının sebebi ise etkisinin bir hayli fazla olması ve hızlı bir şekilde tutmasıdır.

En Çok Okunan Muhabbet Duası

Daha önceden sizlere günümüzde ve geçmişte En Çok Okunan Muhabbet Duası fotoğrafla yapılan muhabbet duasıdır diye bilgi vermiştik.

Evet yanlış duymadınız geçmişten günümüze kadar en çok okunmuş muhabbet duası fotoğrafla okunan muhabbet duasıdır. Bunun nedeni ise çok hızlı etki etmesi ve tutma zamanı olarak fazla uzun sürmemesidir.

En Çok Yapılan Muhabbet Duası

En Çok Hazırlanan Muhabbet Duası

Günümüzde geçmişe bakacak olursak En Çok Hazırlanan Muhabbet Duası adı altında birçok muhabbet duasının olduğunu görürüz. Bu muhabbet dualarının ortak noktası ise kişisel malzemeler ile hazırlanmasıdır.

Peki nedir bu kişisel malzemeler? Kişiye ait o kişiyi belirten malzemelerdir, örneğin fotoğraf, saç teli, giysisinin bir parçası, gözlüğü ve daha birçok malzeme. Bu malzemeler kullanılarak yapılan muhabbet duaları ise çok kısa bir zamanda tutmaya başladığı için en çok hazırlanan muhabbet duaları bir hayli talep görmektedir.

Çok Etki Eden Muhabbet Duası

İnsanlar muhabbet duası yaptıracakları zaman Çok Etki Eden Muhabbet Duası yaptırmak isterler. Bunun nedeni ise işini şansa bırakmak istemezler. Ayrıca etkisinin ise çok olmasını isterler çünkü herhangi bir kişi ile aralarında ki muhabbeti fazlasıyla oluşturmak isterler.

Özel Muhabbet Duaları

Muhabbet duası yaptırmak isteyen kişilerin birçoğu hocalar sayesinde yaptıracakları muhabbet dualarının Özel Muhabbet Duaları olmasını ister.

Sizlerde eğer böyle bir muhabbet duaları yaptırmak istiyorsanız hoca ile iletişim kurduğunuzda bu durumu belirtmeniz gerekir ki hoca da ona göre bir yol çizsin ve sizi mutlu sona ulaştırsın.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Omur *3 dedi ki:

  Merhaba ben yeni evli orta yaşlarında bir kadınım. Kocam ile 4 yıllık bir tanışıklığımız vardı evlenmeden önce çok iyi anlaşıyorduk bir dediğimi iki etmezdi bulabileceğniz en iyi insanlardan biriydi bana da çok değer verir ve iyi davranırdı. Fkat evlendikten sonra kocamı tanıyamaz oldum sanki evlendiğimizdeki o adam gitmişti yerine tanımadığım bir adam gelmişti. Kendisiyle gerçekten konuşarak anlaşamıyorduk neyin var diyordum beni tersliyordu bu konuda konuşmak istemiyordu ben de kız kardeşimle birkaç hocaya gittim fakat hiçbirinin yararı dokunmadı. En son kız kardeşim hocamızı bulmuş yorumları okuduktan sonra güvenimiz biraz daha arttı ve gitmeye karar verdik. Hocamız gerçekten çok iyi karşıladı bizi ve işlemi uyguladık. Yaklaşık 2 hafta sonra ilişkimiz tamamen eski haline dönmüştü. Kocam bana neden öyle davrandığı hakkında bir fikri olmadığını söyledi ve benden özür dileyip birdaha böyle davranmayacağına dair söz verdi o gün bugündür ilişkimiz tıpkı eskisi gibi hocamıza çok teşekkür ediyorum!!

 2. Ümran S. dedi ki:

  17 günüm ilk sora biraz daha arttı ama minnettarım hocama

 3. Tubi 35 dedi ki:

  kaç günde başladı bende vefk olmadı. Celb daha iyi geldi diyebilirim elbette hocam elinden geleni yaptı. Celb ile daha iyi sonuç almaya başladım. Bugün ikinci okumam yapıldı. Sadece vefkte kaçıncı günde etki aldınız merak ettim de 🙂

 4. Ümran S. dedi ki:

  Aşkım canım cicim gibi kelimeleri artık son günlerde bana hiç kullanmayan eşim yasin hocadan aldığım dualar sayesinde benim yanımdan hiç ayrılmıyor saçlarıma yaptığım en ufak değişikliği bile fark ediyor yasin hocama ne kadar teşekkür etsem azdır söylediği herşeyi harfiyen yapınca harika sonuçlar aldım aşk vefki sayesinde bugünlerde çok mutluyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu