Kara Büyü

Domuz Yağı ile Yapılan Kara Büyüler

Kara büyü adından da anlaşıldığı üzere siyah ve kötülüğü sembolizme eder. Bu tarz çalışmaların yapımı doğru değildir fakat ne yazık ki halen bu tarz istekleri bitmeyen kişiler ve yapan medyum hocalar bulunmaktadır. Daha önce kara büyüler konusunda önemli konulara değinerek kara büyü ve ak büyüler hakkında bilgilendirmeler yapmıştık. Şimdiki konumuz kara arasında yer alan doğum yağı büyüsüdür. Bu büyü oldukça pis ve çirkin şeyler için yapılan durumlarda tercih edilmekte ve halen yapılmaya devam etmektedir.  Sebepsiz ayrılıklar anlam verilmeden olan düzensiz durumlar çoğu insanda birden ortaya çıkar. Çünkü bu büyü dahilinde pek çok çift ayrılık noktasına gelir.

Bilinen en eski büyülerden birisi olan domuz yağı büyüsü, yaşı kaç olursa olsun kişiyi sevdiğinden soğutabilir ya da kaç yıllık ilişkiler ya da evlilikler olursa olsun bu yuvaları hemen yıkabilir. Bu nedenle de büyüler içindeki en kötü ve en etkili büyü tiplerinden birisi olarak tanımlanır. Bir miktar domuz yağının etkilenmek istenen kişi ya da kişilere bir şekilde sürülmesi sayesinde yapılan, farklı metotlarla da saç kıllarının ya da kişilerin bir eşyasının dahil edildiği bu uygulamalar, çiftlerin arasını açmak için çok etkili olur.

Bu büyü ile dağılan ve ayrılık yaşayan çiftler, çok sonraları büyünün etkisinde kaldıklarını anlayabilirler. Ancak olaylar sıcakken ve daha büyü yeni yapılmışken böyle bir farkındalığın olması imkansıza yakındır. Kötü niyetli kişilerin sürekli olarak sevmediği insanlarla uğraşmak için yaptırdıkları bu büyü kimi zaman iyi niyetli olarak da yorumlanabilir. Bu yanlış olan uygulamaları yapmanızı veya yaptırmanızı kesinlikle doğru bulmuyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş