Aşk Duası

Denenmiş Aşk Duası

Denenmiş Aşk Duası

Denenmiş aşk duası, platonik olarak hissedilen aşklarda etkili olan dualardır. Bunun yanında âşık olduğu insan size ilgi göstermiyor veya size âşık değilse edilecek dualardır. Denenmiş aşk duası okunduktan sonra karşılıksız olan aşkınız karşılık bulur. Âşık olduğunuz kişi size ilgisini ve aşkını yeniden kazanır. Özellikle ilişki tek taraflı ise kadın ya da erkek âşık oldukları kişilerin kendilerine de aynı aşkı ve duyguları hissetmesini bekler ve isterler. Duanın okunması esnasında en önemlisi niyettir. Niyetlerin iyi olması şarttır. İyi niyetle edilmiş dualar kesin ve etkili dualardır.

Çok Etkili Aşk Duaları

Karşılıksız aşk acısı çekenler bu acıyı dindirmek için farklı yöntemler deneyebilirler. Ancak acıyı dindirme konusunda yetersiz kaldıklarında mistik ve manevi dünyaya yönelirler. Karşılıksız aşklarının karşılık bulmaları için çok etkili aşk duaları bulunmaktadır. Çok etkili aşk duaları çok kuvvetli dualardır ve usulünce okunmaları gerekir. Çok etkili aşk dualarının okunmasının ardından karşılık bulamadığınız aşkta karşılık bulur ve bir ömür boyu sürecek bir mutlu beraberliğe adım atarsınız. Bu duaları okumadan önce belli şartların yerine getirilmesi de gereklidir. Özellikle istenilen duanın mutlaka abdestli bir şekilde okunması şarttır. Buna ek olarak bu duayı ederken içten ve samimi bir şekilde ve iyi niyetle okunmalıdır.

Bu dualar usulüne göre okunduktan sonra 12 saat gibi kısa sürede etki gösteren dualardır. Şahmeran duasının aşık olma duaları içinde etkili dualardan biridir.

Kolay Aşk Duası Okunuşu

Bahsettiğimiz tüm ağır ve etkili denenmiş aşk dualarının yanında, kolay aşk duası okunuşu ve uygulamaları da vardır. En kolay aşk duası okunuşu ve uygulamasının en kolayı karabiberle yapılan kolay aşk duasıdır. Üstelik etkisi çoktur. Bu dua halk arasında da en yaygın şekilde bilinenidir.41 tane karabiber alıp her taneye bir ihlas bir Fatiha okuyun. Okumanız bitince demir bir tavaya koyun bir çorba kaşığı zeytinyağı ile biberler kül olana kadar yakmaya devam edin. Yakma sırasında kişinin adı zikredilir varsa resmine bakarak okumanız etkili olacaktır.

Aşk Duası Nasıl Edilir?

Aşk duası etmek istiyorsunuz ama aşk duası nasıl edilir konusunda endişeleriniz var. Sizi yardım aldığınız medyum hoca yönlendirecektir. Ancak gene de genel hatlarıyla aşk duası nasıl edilir birlikte göz atalım.

Aşk dualarının okunmasında ilk yapılacak adım öncelikle gusül abdesti almaktır. Hemen ardından 2 rekât namaz kılınarak aşk dualarının okunma işlemine başlanır. Öncelikle dualar iyi niyetle edilmelidir. Aşk duaları okunurken aynı anda esmalarında okunması şarttır. Özellikle aşk dualarında “Ya Vedud” esması okunduktan sonra duanın etkisi daha güçlü olmaktadır.

Bu yapılacakların dışında aşk dualarının okunacağı yerin her zaman sessiz olması gerekir. Ayrıca duayı okuyanın yalnız olması esastır. Diğer yandan en önemli nokta aşk dualarının kabul olması için haram işlerden ve büyülerden uzak durmak gerekir. Tüm bu şartlar yerine getirildikten sonra ettiğiniz aşk duası hemen kabul olur. Aşk duası kadınlar tarafından erkeklere okunduğunda aşk dualarının sonucunda duaya eden kadına âşık olurlar. Erkekler tarafından kadınlar için aşk duaları okurlar. Ancak bu dua okunurken en çok dikkat edilmesi gereken nokta, duaların sabah ve akşam namazları okunduktan hemen sonra okunması gerekliliğidir.

Aşk dualarının gerçekten işe yarayıp yaramadığı çok merak edilir. Ancak aşk dualarının okunması her zaman gerçektir. Aşk dualarını içten ve gönülden okuyan herkesin Allah tarafından istekleri ve dilekleri hemen kabul olur. Aşk dualarını okumak isteyenler tüm kurallara uydukları sürece sevdikleri insanlarla mutlu bir ömür ve beraberliğe sahip olurlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Çocuğumun gece fısıltılar duyduğunu ve her gece kabuslar gördüğünü söylemesi nedeniyle hocaya başvurduk… hoca koruma duası yazdı çok çok daha iyi kendisine şükranlarımı sunuyorum..

  2. BENİDE ÇOK KANDIRDILAR AMA YASİN HOCAYLA KONUŞUNCA SANKİ BİR GÜVEN GELDİ İÇİME BİLEMİYORUM HALEN KARARSIZIM AMA

  3. Öyledir YASİn hoca kadar dürüst be yardımsever birini tanımamıştım geç uygunluk yaptı hem etki görünce fakir sevindir dedi çok mutlu oldum allah razı olsun

  4. Evet bende celb yaptırdım aşk için. Gördüğüm göreceğim en doğru hoca bence. Daha öncekiler hep paramı alıp engelledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTelefon Et
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş