Aşk Duası

Çok Kuvvetli Aşk Duası

Çok Kuvvetli Aşk Duası

Aşk üzerine yazılan kitaplar, anlatılan hikâyeler, çekilen filmler, yazılan müzikler ne kadar derin ve güçlü bir duygu olduğunu göstergesidir. Tüm aşk konulu eseler düşünüldüğünde içerisinde aşk acısı vardır.

Aşk acısının yoğunluğunu boşaltmak için insanoğlu kendini üretmeye vermiştir. Ancak her insan aynı olmadığı için aşk acısı yaşayan çoğu insan, kendisin değersiz ve mutsuz hissederek hayatlarına devam etmeye çalışır. Aşk acısını daha fazla çekmek istemeyen ancak aşkından da vazgeçmeyenlerse çok kuvvetli aşk duasını ederek, yeni hayatlarını hayatının aşkıyla başlamak ister.

Çok kuvveti aşk duasının gücü edilen duadan gelmekle beraber aşk duasını k-okuyan kişinin aşkının gücünden gelir. Çok kuvvetli aşk duasıyla sevdiği kişiyle yaşamak isteyenler medyumdan destek almalıdır. Çok kuvvetli aşk duası içerisinde birçok farklı dua vardır. Medyumun danışanına sorduğu sorular sonrasında hangi duanın okunması gerektiği şekillenecektir. Sonrasındaysa medyum danışanına yapılması gerekenlerle ilgili gerekli olan her şeyi anlatır.

Çok Güçlü Aşk Duası

Çok Güçlü Aşk duası sayesinde sevdikleri kadını / erkeği kendisine bağlayarak istedikleri hayatı yaşamak isteyen kişiler; isteklerine medyumların yönlendirmesi amacıyla ulaşır. Aşk duasıyla sevdiğini elde etmek isteyen kişi, aşk duası okuduğunu kimseyle paylaşmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken bir noktada medyumun söylediklerini, söylediği sırayla harfiyen uygulamaktır. Burada medyumun rolü büyük olsa da, dua okuyan kişinin de rolü büyüktür.

Çok Kuvvetli Aşk Duası

Aşık kişi, aşkına kavuşmak için şüphe başta olmak üzere kalbinden tüm olumsuzlukları silmek zorundadır. Tabi bunu yapmak zorundayım diye değil de, aşkını ve aşkıyla yaşayacağı güzel günleri düşünerek yapabilir. Aşık kişi aşkına kavuştuğunda bir elmanın iki yarısı gibi tamamlanacaklarını düşündüğünde, rahatlayacaktır. Aşkı için her şeyi göze alan kişi, aşkına kavuştuktan sonra da aynı sevgiyi ve kıymeti göstermeye özen göstermelidir.

Çok güçlü aşk duasına başlamadan önce her duada olduğu gibi çok güçlü aşk duasında da abdest alınmalıdır. Duanın okunacağı yerin sessiz, temiz ve aşık kişinin konsantrasyonunu bozmayacak bir yer olması önemlidir. Dua sırasında medyumun söylediklerini yapılmasıyla etki gücü arttırılsa da, duaların bir aracı olduğu unutulmamalıdır. Aşk duası okuyan kişi aşkına kavuşmak için duaların aracı gücünden yararlanarak; her istediğini Allah’tan ister.

Tesirli Aşk Duaları

Tesirli aşk dualar, tesir gücü yüksek olan dualardır. Tesirli Aşk Duaları okunduktan sonra aşık kişinin aşkına kavuşma süresi de diğerlerine göre daha azdır. Dua edenlerin unutmaması gereken belki de en önemli konu; her duanın Allah tarafından en hayırlı zamanda ve en hatırlı şekilde gerçekleşecek olmasıdır. Bu inanç ve aidiyet duygusuyla aşk duasını okuyan kişinin kalbindeki ağrı da azalmaya başlayacaktır. Çünkü duaların ilk etkileri dua okuyan kişi tarafından görülür.

Temiz duygularla duasını gerçekleştiren inananın aşk acısı geçmese bile aşkının ağırlığında bir azalma ve rahatlama olur. Bunun bir nedeni de aşk acısı çeken kişinin çözüm olarak dileğini gerçekleştirmeyi Allah’tan istemesinde saklıdır. Her Müslümanın yaptığı gibi aşk duasını okuyan kişi de bundaki sürecin kendisi için hayırlı bir şekilde tamamlanacağını bilir. Aşık olan kişi duyguları ve inancıyla birlikte herhangi bir vesveseye kapılamadan dua etmeye devam etmelidir.

Keskin Aşk Duaları

Keskin aşk dualarını okuyarak aşkına karşılık bulmak ya da yeniden aşkıyla eski güzel günlerine dönmek için okunan dualardır. Keskin aşk duaları arasından aşk acısı çeke kişiye uygun olanın seçilmesi medyum tarafından yapılır. Medyum danışanı için uygun duayı seçtikten sonra dua sürecinin nasıl olması gerektiğini de anlatır. Duayla birlikte okunması gereken esmaların yönlendirilmesi de medyum tarafından olur. Örneğin Ya vedud’un nasıl olacağı da, herkes tarafından bilinen Fatiha duasının keskin aşk duası olarak nasıl okunacağını da medyum danışanına anlatacaktır.

Tutan Aşk Duaları

Tutan aşk duaları iddialı bir başlık gibi gözükse de aşkın gücüyle birlikte doğru uygulama ve doğru dua sayesinde aşk duasının etkileri de görülmeye başlanır. Aşık olan kişi medyumlardan destek alsa da bilmesi gereken duaların aracı olduğudur. Yüksek manevi duygular ve aşkla okunan duaların kabulü de hayırlı zamanda hayırlı şekilde olur. Ne yazık ki aşk acısı çeken kişiler bazen yaşları küçük olduğu için bazen de vesveseye kapıldıkları için bunu unutur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. ÖMER dedi ki:

  Selamün Aleyküm Arkadaşlar.. Ben abimin eski eşine önceden beridir yanıktım. Allahtan abimin artık eski eşi. ona olan aşkım cok büyüktü. yengemle biz yine konuşmaya devam ediyorduk abimle ne kadar ayrı olsalar da .Ben utangac biriiym hep söylemek istedimne kadar svdiğimi haykırmak yıllardır içimde tutmak beni delirtti artık. Ama onunda beni sevmesini sağlamam gerekiyordu ki cesaretim olsun söylemeye.. Yasin hocayı aradım her şeyi anlattım öncelikle yanls bişey yapmamak için emin olmak istedi ayrı olduklarından ve ben bunu ispatladım işte o zaman anladım ki yasin hoca adam gibi adam mübarek bir hoca allah razı olsun doğru dualar ile mutluluğuma kavustum

 2. ayşe dedi ki:

  Evli olduğum adam pek bağlı değil bana bu konu hakkında aşk duası yeterli olur mu yoksa bağlama büyüsümü yaptırsak daha doğru olur?

 3. BELMA ŞENER dedi ki:

  BEN OKDR HOCA GEZDİM AMA YASİN HOCA KADAR İYİNE DENK GELMEDIM HOCAMA NEKADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ KOCAMIN BAĞIMLILIKLARINDAN KURTARDI ALKOL BAĞIMLISIYDI EVE GELIP ŞİDDET UYUGLAMAZ OLDU ŞİMDİ İÇMEDİĞİNİDEN HEPSİ YASIN HOCA SAYESİNDE NE DESEM AZ

 4. Zeliha h. dedi ki:

  Nişanlım iş için uzak şehire gitti gideli değişmeye başlamıştı bana yabancı gibi davranıyordu anlam veremiyordum bu beni çok yordu. ilişkimizin ilk baştaki gibi olması için çok uğraştım izlemediğim video kalmadı fakat hiçbiri derman olmadı. Rabbime şükürler olsun yasin hocamızı karşıma çıkardı anında iletişime geçtim. Vekfi 3 gün içerisinde yaptı ve bekledim vekfi yaptırtıktan bikaç hafta sonra aradı ve uzun uzun konuştuk son 1 aydır ilk defa 2 saat konuştuk çok mutluyum allah sizden razı olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu