BÜYÜLER

Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Bugünkü hazırlamış olduğumuz rehber sayesinde üzerinizde bulunmakta olan etkilerin neden ve hangi büyüden dolayı ortaya çıktığını kolaylıkla görebilirsiniz. Büyü çeşitlerinin hangi etkileri ortaya koyduğunu bugün sizlere detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Eğer bahsedecek olduğumuz etkilerden herhangi bir tanesi sizin de üzerinizde meydana geliyorsa, gerekli olan müdahaleyi yaptırmadan önce mutlaka deneyimli bir kişiden destek almanız tavsiye ediyoruz.

Üzerinize yapılmış olan büyüler her ne kadar farklılıklar ortaya koyabilecek olsa da bilinçsiz bir şekilde müdahale edilmesi daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu durumlardan mümkün olduğu kadar uzak kalmak istiyorsanız daha tecrübeli kişilerden destek almanız oldukça büyük önem taşıyor. Kara Büyü, özellikle insanlarda olumsuz durumlar ortaya çıkarmak için uygulanır ve etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar. Kötülüğe hizmet eden şeytan sembolü ile büyüler uygulanarak genellikle çeşitli hayvan figürleri ile ortaya çıkar. Kara büyü, oldukça güçlü büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyüden korunmanın en iyi yollarından bir tanesi sürekli olarak abdestli dolaşmak ve meydana gelebilecek olumsuz durumlara karşı isyan etmemektir. Kara Büyü yapıldıktan etkisi altında olan kişilerin hayatlarında sürekli olarak terslikler ile karşılaşabilir.

Kara büyüden kurtulmak istiyorsanız fazla vakit kaybetmeden tecrübeli bir kişiden destek almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü kara büyü insanların üzerine ne kadar uzun süre etkisini gösterir ise o kadar güçlenerek daha kuvvetli bir büyü haline gelecektir. Papaz büyüsü insanları herhangi bir objeye veya kişilere bağlamak için kullanılır. Büyü etkisi altında olan kişilere kendi iradesinden tamamen uzaklaşır ve sebebini anlayamadığı bir kara deliğin içerisine sürüklemeye başlar. Papaz büyüsü yapıldıktan sonra insanlar herhangi bir kişiye karşı büyük oranda Aşk duymaya başlayabilir. Bunun yanı sıra uygulamakta olduğu işlerine karşı veya ailene karşı da bağlılık meydana gelebilir. Her ne kadar bahsetmiş olduğumuz bu ihtimaller olumlu gibi görünüyor olsa da yine de büyü yapmak Dinimiz tarafından yasaklanmış durumlar arasında yer alıyor. Papaz büyüsü etkisi altında olan kişiler genellikle bu etkiyi kendi kendine tespit edemez ve bir başka kişinin ısrarı üzerine medyuma giderler. Eğer bu yazıyı okuduktan sonra kendi üzerinizde bir ruh sıkıntısı veya buna benzer bir etki görüyorsanız fazla vakit kaybetmeden medyumdan destek almanız tavsiye ediyoruz.

Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden tamamen kurtulmanız mümkün olacaktır. Herhangi bir sebepten dolayı evlilikleri gerçekleşmemiş olan kişilere evlilik büyüsü yapılırsa birdenbire kısmetleri açılır. Daha önceden nefret ettiğiniz bir kişiye bile karşı olsa evlilik büyüsü yapıldıktan sonra inanılmaz derecede sempati ve sevgi göstermeye başlayabilirsiniz. Genellikle evlilik büyüsü etkisi altında olan kişiler bu durumu anlayamazlar. Büyü etkisi altında olup olmadığını tespit etmek istiyorsanız rüyalarınızı irdelemek oldukça etkili bir çözüm yöntemi olacaktır. Genellikle büyü etkisi altında olan kişiler rüyalarda evlenmek istedikleri kişiye çok sık görmeye başlarlar. Öyle ki her gece aynı şeyi görüyorsanız mutlaka bir sorun olduğunu düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Büyü etkilerini ortadan kaldırmak için de uygulanabilecek en iyi yöntem tecrübeli bilmediğimden destek almak olacaktır. Büyünün etkisini tam olarak ne zaman kalkacağını tespit etmek zor olsa da genellikle birkaç seans içerisinde etkisinden tamamen kurtulmanız için gerekli olan seansı almış olacaksınız. Medyumlar ı tarafından size verilmekte olan evlilik büyüsü seansları sizin ruhsal ve fiziksel durumunuza göre değişiklik gösterecektir. Eğer büyünün etkisi aşırı derecede yoğun olarak ortaya çıkıyorsa evlilik büyüsünü ortadan kaldırmak için birkaç seans boyunca düzenli olarak tedaviye devam etmek gerekebilir. Aşk büyüsü günümüzde en çok kullanılan büyü türleri arasında yer alıyor. Bu büyünün diğer bir adı da bağlama büyüsü olarak geçiyor. Aşk büyüsü yapılmış olan kişiler kısa süre içerisinde başka insanlara karşı sempati duymaya başlarlar. Büyü yapıldıktan sonra insanların üzerinde bulunmakta olan enerji kapasitesi ve bu enerjinin etki etti alan aşırı derecede artış gösterir. Muhabbet ve sevgi büyüsü olarak da geçmekte olan bu büyü her amaçta kullanılabileceği için inanılmaz bir etki ortaya çıkarır. Aşk büyüsü yapmak için gerekli olan malzemeler hazırlandıktan sonra 48 saat içerisinde büyü etkisini göstermeye başlar.

Büyü etkisinde olan kişiler ise birkaç hafta içerisinde tam olarak büyü etkisi altına girebilirler. Büyünün etkisini ortadan kaldırmak için oldukça zorlu bir sürecin olduğu için bu konuda size yardımcı olacak kişilere ihtiyaç duyabilirsiniz. Sabun büyüsü az önce bahsetmiş olduğumuz kara büyüler arasında en tehlikeli olan büyü olarak bilinir. Oldukça fazla olumsuz etki ortaya çıkarak insanları intihar etmeye kadar sürüklediği de görülmüştür. Genellikle karşı taraftan büyük oranda intikam almak isteyen ve insanlara karşı nefret duygusu barındıran kişiler tarafından yapılır. Büyü yapıldıktan sonra büyünün etkisi altında olan kişinin hayatında sürekli olarak olumsuz durumlar ortaya çıkmaya başlar. Sabun büyüsü bozulması en zor büyüler arasında yer alır. Genel olarak muska adı verilen araçlar ile yapılmakta olan bu büyü insanların iradesini zayıflatır ve karşı konulamaz bir etki göstermeye başlar. Cazibe büyüsü altında olan kişiler karşı cinse karşı çok daha çekici görünür. Bu etki zaman içerisinde kişileri rahatsız etmeye başlayabilir. Size özel olarak hazırlanmış olan tılsımların etkisi yüzünden cazibe büyüsü ortaya çıkmaya başlar. İnsanlar sizi çok değer çekici bulacağı için birçok kişi sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu durum her ne kadar Kulağa hoş geliyor olsa da zaman içerisinde çok rahatsız edici sonuçların ortaya çıkmasında ortam hazırlayabileceği için kesinlikle tercih edilmez. Büyünün etkisinden kurtulmak için çok fazla tedavi görmeye gerek yoktur.

Cazibe büyüsü zaten güçsüz bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde çözüme kavuşabilir. Ceviz büyüsü insanları irade bakımından etki altına almak için kullanılır. Büyü etkisi altında olan kişi, başka insanların sevgisini kazanmaya başlar. Büyü yapılırken genellikle cevizin içi boşaltılır ve hazırlanmış olan bu kabuk ikiye ayrılır. Kabukların üzerine yazılmakta olan isimler ve özel sözler sayesinde büyü etkisini göstermeye başlar. Daha sonra bu 2 kabuk birbiri ile birleşerek toprak altına gömülür. Zaman içerisinde yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar ve uygulanmakta olan en güçlü etkiye sahip olan büyüler arasında yer aldığı için çok tehlikeli olduğunu söyleyebiliriz. Büyüyü ortadan kaldırmak için ise uzun uğraşlar gerekebilir. Bakır büyüsü yapılırken elde edilmiş olan bakır bir levha üzerine Allah’ın sıfatları yazılır ve hazırlanmış olan bu levha oldukça yüksek bir konuma asılır. Her gün bu bakır levhaya bakarak yapılan dualar sayesinde büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlar. İnsanların çeşitli tehlikelerden korunması ve ilahi bir güç tarafından koruma altına tutulması için kullanılabilir. Etkisini göstermesi için yaklaşık olarak 2 veya 3 hafta boyunca düzenli olarak ilgilenmek gerekir. Etkisini göstermeye başladıktan sonra ise otomatik olarak büyü güçlenmeye başlar. Eğer üzerinizde böyle bir etkinin olduğunu düşünüyorsanız ve etkiyi ortadan kaldırmak istiyorsanız birkaç seanslık tedavi sonrasında bakır büyüsü tamamen ortadan kalkacaktır. Tabii ki bahsetmiş olduğumuz büyünün kısa süre içerisinde ortadan kalkması için en önemli unsurlardan bir tanesi tecrübeli kişiler ile çalışmak olacaktır. Kiriş büyüsü birbirinden farklı birçok amaç için kullanılabilir.

Kiriş adı verilmekte olan bir tür bağırsak kullanılarak yapılır. Kiriş olarak adlandırılmakta olan bu unsurlar piyasada satılmayan ancak özel yollar ile temin edilebilecek olan bir ip türüdür. Büyü yapıldıktan sonra ilgili kişinin nasip ve kısmetleri bağlanır ve hayatında olumsuz durumlar ortaya çıkmaya başlar. Aynı zamanda erkek veya kadın fark etmeksizin cinsel olarak istekte ciddi anlamda azalmalar ve buna bağlı olarak da evlilik hayatında problemler ortaya çıkarabilir. Kirişin toprağa gömülmesi ile beraber etkisini göstermeye başlayan büyü oldukça güçlü etkiler çıkaracağı için ortadan kaldırmak zordur. Ancak bu konuda tecrübeli kişiler tarafından seanslar yapılacak olursa büyü etkisi ortadan kalkabilir. Cinlerin de yardımıyla uygulanmakta olan bu büyü günümüzde en çok kullanılan büyüler arasında yer alıyor. Genellikle ortaya çıkmaya başladı ilk zamanlarda insanların üzerinde halsizlik gibi durumlar ortaya çıkarabiliyor. Aynı zamanda rüyalarda insanları rahatsız eden cinler de giriş büyüsünün yapıldığını gösterir. Daha önceden olmamasına rağmen zamanlarda çok sık rüya görmeye başlıyorsanız bu konuda kontrollerden geçmenizi tavsiye ediyoruz. Kuru üzüm büyüsü yapılırken elde edilmiş olan 21 tane kuru üzümün üzerine Yasin okunur. Daha sonra bu üzümler bir kap içerisinde yavaş yavaş kavrulur. Bu esnada söylenmiş olan Arapça sözler büyülerin etkisini göstermesi için yeterli olacaktır. Kuru üzüm büyüsü yapılmış olan kişiler genellikle kayıp kişilerdir. Büyü yapıldıktan sonra bu kişiler sebepsiz bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Bu yöntem özellikle çok eski çağlarda daha sık uygulanmakta olan büyüler arasında yer alıyordu. Soğutma büyüsü birbirine bağlı olan iki kişinin arasını bozmak için kullanılır. Bildiğiniz gibi dinimizde büyü yapmak en büyük günahlar arasında yer aldığı için soğutma büyüsü yapmak kesinlikle yasaklanmış aktiviteler arasında yer alıyor. Büyü yapıldıktan sonra birkaç hafta içerisinde etkisini tam olarak göstermeye başlıyor ve insanların arasını açarak olumsuz ilişkilerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bahsetmiş olduğumuz bu etkiler kimi zaman evli çiftler arasında ortaya çıkarken kimi zaman da sevgililer arasında ortaya çıkabilir. Sadece evli veya sevgili olan çiftler için değil aynı zamanda insanların ailelerine karşı olan bağlılıklarını azaltmak için de soğukluk büyüsü kullanılıyor. Büyü yapılırken en çok tercih edilen yöntemler eden bir tanesi muska adı verilmekte olan araçların içerisinde sözcükler yazmak oluyor. Soğutma büyüsünün etkileri ortadan kaldırmak istiyorsanız bu konuda tecrübeli olan bir medyum ile birkaç seans boyunca tedavi uygulayarak kısa süre içerisinde bu etkilerden kurtulmanız mümkün olacaktır. Soğutma büyüsü etkisi altında olan kişilerin bilinçsiz bir şekilde bu büyüleri etki etmeye çalışması çok daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Siz de bahsetmiş olduğumuz bu unsurları göz önünde bulundurarak bilinçsiz bir şekilde müdahale etmek yerine bu konuda tecrübeli kişilerden destek alırsanız çok daha iyi olacaktır. Büyülerin etkileri hakkında konuşacak olursak söylenebilecek en doğru şey insanların iradesi hükmederek onları saf dışı bırakan etkiler diyebiliriz. İradesini kaybetmiş olan bir kişi tamamen büyü etkisi altında hareket etmeye başlar. İnsanların üzerinde yer almakta olan bu etkiler insanların kararını değiştirmek amacıyla kullanılabilir. Sadece bireysel özgürlükleri engellemeye dayalı büyüler hayatı yaşanmaz bir hale getirebilir. Büyü yapıldıktan sonraki etkisi büyünün cinsine veya yapılış şekline göre değişiklik göstermektedir. Eğer insanların ailesiyle arasında açmak için yapılan bir büyü yıldızlar üzerinden uygulanırsa çok daha güçlü bir şekilde etkisini göstermeye başlayacaktır. Geçmişten günümüze kadar sürekli olarak aynı yöntemler ile uygulanmakta olan büyüler dinimizde kesinlikle yasaklandığı için bu alanda çalışmalar yapmak kesinlikle yanlış bir davranış olacaktır. Ayrıca büyü yapan ve yaptıran kişilerin lanetlenmiş olduğu da bilinmektedir. Büyü yapılırken orta veya uzun ömürlü olarak etki gösterebilirler. Kısa süreli büyüler genellikle herhangi bir dış etki olmadan kendi kendine ortadan kalkar. Fakat uzun süreli olarak yapılmakta olan büyüler bir veya iki yıl boyunca aktif bir şekilde etkisini göstermeye devam edebilirler. Ömür boyu yapılan büyüler konusuna gelecek olursak da herhangi bir şekilde tedavi uygulanmazsa sürekli olarak etkisini göstermeye devam ederler. Büyü yapılırken kullanılan yöntemlerden bir tanesi de hayvan kesmektir. Genellikle siyah renge sahip olan hayvanlar kesilerek bu hayvanların iç organları kullanılır. Cinler, bu hayvanlardan elde edilen dışkıları veya organları sevdiği için büyücünün emirlerine itaat etmeye başlarlar. Muska içerisinde yer almakta olan sözcüklerin etkisi de büyülerin yapılmasını kullanılan yöntemler arasında yer alıyor. Ne yazık ki büyüleri etkilerini ortadan kaldırmanın oldukça zor olduğu için kendi kendinize bu problemlerle karşı çözüm yolu geliştirmek yankılanıyor olacaktır.

Ancak başarılı bir Medyum tarafından destek alırlarsa kısa süre içerisinde büyünün etkisi altından kurtulabilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz tüm bu büyüler hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Büyülerin etkilerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırmanın en güzel yöntemlerinden bir tanesi Allah’a karşı olan inancınızı yüksek seviyede tutmak olacaktır. Ancak bu şekilde davranarak olumsuz etkilerden uzak durabilirsiniz. Büyü ile vücuda girmiş olan cinler en çok Allah’a karşı inancı tam olmayan ve ibadetlere uzak olan kişilere karşı etkisini gösterir. Her ne kadar dini inancınız yüksek seviyede olsa bile yine de insanların üzerinde uygulanmakta olan büyüler etkisini gösteriyor olabilir. Böyle bir durumda ise tedavi olmak istiyorsanız cinlerle iletişim kurabilen tarafından destek almanız daha doğru olacaktır. Medyumlar genel olarak hangi büyü türüne karşı hangi tedavi yönteminin kullanılması gerektiğini daha iyi bileceği için sadece birkaç seans tedavi sonrasında bile büyüklerin etkilerinden kurtulmak mümkün olacaktır. Büyüler etkisini ilk göstermeye başladığı zamanlarda insanlar üzerinde ruhsal olarak bir çöküntü halinde ortaya çıkmaya başlar. Bahsetmiş olduğunuz bu durum günden güne daha kuvvetli hale geleceği için fark etmek oldukça zordur.

Eğer etrafınızdaki kişiler size özellikle üzerinizde büyünün etkisi olabileceğini söylüyorsa mutlaka başka insanların söylediği sözcüklere kulak asmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü genel olarak büyüklerin etkisi başka insanlar tarafından çok daha kolay bir şekilde tespit edilir. Eğer siz de bugünkü yazımızda bahsetmiş olduğumuz tüm unsurları göz önünde bulundurarak hareket edecek olursanız en az olumsuz etki ile büyü etkisi altından kurtulmanız mümkün olacaktır. İnternet sitemizde bulunmakta olan diğer içeriklere de göz atacak olursanız büyüler hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda aklınıza takılan soruları bize sormak istiyorsanız İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üzerinizde etkisini göstermeye başlayan büyüklerin hangi büyü olduğunu tespit ettikten sonra tedavi olmaya başlarsanız çok daha kesin sonuçlar almanız mümkün olacaktır. Büyülerin etkisinden kısa süre içinde kurtulmak için en iyi yöntemlerden bir tanesi tecrübeli medyumlardan yardım almak olacaktır. Bu medyumları isterseniz İnternet üzerinden isterseniz de çevrenizde bulunmakta olan kişiler vasıtası ile bulabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş