Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Genel Olarak Bakıldığında Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü çok önceki yıllarda bile yapılabilen kişiye özel olarak hazırlanıp oldukça güçlü etkilerle karşı tarafı etkileme amaçlı yapılmaktadır. Bağlama büyüsü ülkemizde çok yaygın bir şekilde kullanılan büyülerdendir. Bu büyü sadece sevdiğini kendine bağlamak amaçlı kullanıldığı düşünülse de aslında öyle değildir. Bağlama büyüsü çok geniş kapsamlı ve oldukça uzun süre etkili bir büyüdür. Etkisi ve süresi yapacağınız büyüye, inancınıza ve karşıdakinin direncine göre değişiklik göstermektedir. En etkilisi genel olarak sevdiğini, eşini yada nişanlını kendine bağlamak için yapılanıdır. Bağlama denilince bir çok bağlama çeşidi akıllara gelir. Örnek verecek olursak dil bağlama, uyku bağlama, cinsellik bağlama veya kısmet bağlama gibidir.

Önceki yazılarımda ak büyü çeşitlerinden örnekler vererek iyi niyetli çalışmaları ön planda tutmuştum. Bu makalemde geniş kapsamlı bilgiler vererek siz değerli okurlarımı bilgilendirmeye çalışacağım. Bu büyünün yapılması için pek çok yöntem mevcuttur. Diğer bir kullanım alana sevmediğiniz kişilerin dili bağlamak için yapılır. Bu noktada bu düşman kişilerin sizin hakkında konuşmaları ve dedikodu çıkarmaları engellenecektir. Büyü ile ayrılmış kişilerde yine büyü ile tekrar birbirlerine bağlanabilir. Büyünün kendisi de büyü bozmak için kullanılan bir yöntemdir. Ayrılan eşler, nişanlılar, sevgililer içinde bağlama büyüsü yapılmaktadır. Ayrılan eş hem aklıyla hem kalbiyle bu büyü sayesinde geri dönebilmektedir. Bağlama büyüsü aranızda geçmişte bağ olmayan birisi için yapılmaz. Mutlaka eskiden evlilik, nişan, sevgili olma gibi bir bağın geçmiş olması gerekmektedir. Flört gibi basit şeyler için bağlama büyüsü yapılmaz bu büyü ciddi bir amaca hizmet etmektedir. Erkeklerde kendilerini bırakıp giden eşleri için bağlama büyüsü yaptırabilmektedir. Kadınlara özgü özel ve güçlü bağlama büyüleri mevcuttur.

Kendine bağlama büyüsü nedir?

Burada amaç istenen kişinin sizin dediklerinizi yapması, bazılarının tabiri ile bir dediğini iki etmemesi için yapılan işlemlerdir. Bunlar genellikle sevgi muhabbet ve aşk konularında kullanılır. Sonra eşlerin kendine bağlanmasını isteyen karı kocalar gelir. Bunlarla birlikte özellikle evlatlarının kendisine bağlı olmasını isteyen anne babalar gelir. Daha sonra ise genellikle patronunun yada diğer çıkar ilişkisi olan kişiler için olan düşünceler gelir. Bunları abartıp, herkesin kendisine itaat etmesi için gibi düşünceye giren insanlar da vardır. Bu boş ve nefsani düşüncelere düşecek hale gelmişse, onu huzurlu kılacak fani dünyada bir şey kalmamış demektir. Bir insanın her dediğinin olması, her dediğinin yapılmasının pek olanağı yoktur. İtaat ettirme büyüsü dediklerinin bu kısmı anlattığım gibi pek mümkün değildir.

Dil büyüsü nedir?

İlk önce bu neyi ifade eder açıklamam lazım. Pek çok yerde duymuşsunuzdur. Medyum yada hoca şu bu var derken birde üstüne şunu ilave eder. Ona dil büyüsü yapıyorlar gibi. Dil büyüsü yapmak nedir diye merak etmişsinizdir. Bu gerçektir. Burada çok farklı birkaç etken vardır. Bu konuyu başka bir konuda açıklayacağım. Söylenen sözün karşı taraf üzerindeki tesiridir. Bu etki birkaç ayrı yoldandır. Söylenen söz çok fazla olursa, yani sık sık ve süreklilik halinde ise kişiye yılgınlık ve bıkkınlık verecektir. Eğer bu dil büyüleri dediğimiz baskıya maruz kalan kişi zayıf karakterli ise buna karşı çıkamayıp pes edebilir. Muhtaçlık durumunda da pes edebilir. Bu konuşma esnasında söyleyen kişi küçükte olsa bu işler ile ilgili bazı bilgilere sahipse çok rahat, etki etmek istediğinin kişinin beynine yada bilinç altına tesir bırakabilir. Bu kadar bilgi ile şimdilik yetinin başka bir konuda açıklarım. Böylece sık duyduğunuz dil bağlama büyüsü nedir kısaca fikir sahibi oldunuz. Bu bazen normal büyüden daha etkili yöntemlerdir.

Dil bağlama büyüsü nedir?

Gammaz eden, aleyhinizde konuşan yada dedikodu yapan yakın veya uzak dost görünen yada açıkça düşmanların aleyhte konuşmamaları için yapılır. Gelin kaynana arasında da sıkça olan sorunlardan bir tanesi de budur. Aslında biri annesi diğeri kızı oğlu gibi görse sorun olmayacak. Nerede o insanlık? Sürekli sizi çekiştiren aleyhinizde konuşan arkanızdan iftiralar atabilecek kadar olan kişileri susturmak gerekir. Çene bağlama büyüsü de denilen bu işlem ile aleyhinizde konuşmaları engellenir. Düşmanlarınızın yapmasını anlayabilirsiniz. En azından beklersiniz. Fakat aslında sizinle pek alakası, alıp veremediği olan, hatta çok yakın veya sevdiğiniz biri yaptı mı işte o zaman insana ağır gelir. Bütün bunların önüne geçmek için dil bağlama büyüsü en iyi çözüm yollarından biridir.

Kısmet bağlama büyüsü nedir?

Tahmin edeceğiniz gibi, istenilen kişilerin ömür boyu evlenememesi için yaptırılır. Kısmet bağlama büyüsü bozma işlemleri ile bunlar giderilebilir. Kısmet kapama büyüsü sadece düşmanlık ve zarar vermek için yapılabilir. Çok ince bazı hesaplar ile belki hayra yönelik çalışmalar belki yapılabilse de, istisnalar kaideyi bozmaz demek gerekir. Şunu da ilave etmek gerekir ki, sevgiliyi bağlama büyüsü gibi bazı yollar denenmeden önce, taraflar araştırılıp üstünde bu çeşit bir bağlılık varsa kaldırılması şarttır. Evlilik için bağlama büyüsü yaptırırsınız etki eder gelişmeler başlar fakat bir de bakmışsınız ki, tam olacağı sırada nişan yada düğün bozulmuştur. Aynı şekilde rızık bağlama büyüsü ile de istenen kişinin rızık yolları ve iş güç konumu engellenmeye çalışılır. Bu yapılmış olan rızık kapatma büyüleri de yine, rızık açma büyüsü ile açılabilir.

Uyku bağlama büyüsü nedir?

Uyku bağlama büyüsü, genel olarak düğümle iplikle kilitle yapılır. Amaç istenen kişinin uykusunu bağlamak düğümlemek tir. Bunlar en çok kullanılanlar olmakla birlikte, kara saplı bıçak ve toprak ve sadece okuma yolları ile de yapılabilir. Konu açıklanacaktır. Bu kısa başlıklar altında topladığımız konular dışında bir çok bağlama yöntemi de bulunmaktadır.

Eğer sizde sevdiğiniz insanı kendinize bağlamak konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyor iseniz iletişime geçebilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş