Bağlama Duası

Bağlama Duası Kısa

Bağlama Duası Kısa

Kişiler arasındaki sorunların temelinde iletişimin kuvvet aldığı sevgi ve aşk bağının zamanla ya da yaşanan sorunlar sebebiyle zayıflaması yatmaktadır.

Bu durumun iletişimde zayıflığa sebep olması taraflardan birini veya her iki tarafı da ilişkiden soğutarak odak noktalarını başka yönlere çevirmelerine sebep olur.

Böyle bir durum karşısında o ilişkinin daha fazla devam etmesine imkan kalmamaktadır. Ancak siz yalnızca partnerinizin odağını kaybettiğini düşünüyor ve ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız o zaman bağlama duası kısa sürede sorununuzu çözebilir.

Bu duanın hemen ardından sevgilinizin ya da eşinizin ilişkinize olan inancı kuvvetlendiği gibi size dair sevgisi de katlanarak artacaktır. Böylece yaşanan zorlu süreci birlikte atlatmanın bir yolunu bulmanız daha kolay bir hal alacaktır.

Etkili Aşk Duası

Aşık olduğunuz zaman en büyük mutluluğu bu hislerin ya da emeklerin bir karşılığı olduğunu gördüğünüzde yaşarsınız. Sevdiğiniz kadar sevildiğinizi bilmek size değerli hissettirir ve huzurunuz artar.

Ancak bazı aşklarda şans bu kadar yaver gitmediğinden sevdiğiniz insanın gözünde hak ettiğiniz ilgi ve değer alacak biri olmayabilirsiniz. Bu durum sizi ve kalbinizde büyüttüğünüz aşkı zedeleyebilir.

Bağlama Duası Kısa

Tek dileğiniz duygularınıza karşılık vermesi olan sevdiğinizin sizinle aynı hisleri paylaşması için etkili aşk duası yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem neticesinde aşık olduğunuz kişinin de kalbinde size dair duygular yeşererek kıymetinizi anlayıp size karşı bir adım atacaktır.

Böylece hayalini kurduğunuz mutluluğun kapılarını bu dua ile en kısa sürede aralayabilirsiniz.

Birinin Seni Sevmesi İçin Dua

Tüm beklentilerinize ve isteğinize rağmen sevdiğiniz kişinin size dair aynı duyguları paylaşmaması bir hayal kırıklığına sebep olduğu gibi çok çaba göstermenizden ve karşılık alamamanızdan dolayı yorgun hissetmenize de neden olabilir.

Bu durum artan yorgunluk ve umutsuzluk duygusunun verdiği hissiyatla aşka ve sevgiye dair inancınızı kaybetmenize bile yol açabilir. Eğer sevdiğiniz kişinin size karşı bu duyguları paylaşmasını arzu ediyorsanız birinin seni sevmesi için dua yolunu kullanabilirsiniz.

Tesir gücü oldukça fazla olan bu duanın en kısa sürede gerçekleşmesiyle sizin için zorlu geçen günler son bulacaktır. Sevdiğiniz insan kalbinde size dair duyguların yanı sıra düşüncelerinde size dair gelecek hayalleri besleyecektir.

İza Zülziletil Ardu Zilzaleha Tam Hali

İnsanların arzularını gerçekleştirmek için kullandığı bir takım yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler arasında en garantili olanı ve en kısa sürede etki edeni dua yöntemidir. Dualar sayesinde dilek ve isteklerin en kısa zaman diliminde gerçekleşmesi mümkündür.

Ancak hangi isteğin hangi duaya muhtaç olduğunu bilmek oldukça önemlidir. Bu konuda ayrıntılı araştırmalar yaparak ya da konuya hakim kişilerden bilgi alarak tercihler yapmanız gerekir. İza Zülziletil Ardu Zilzaleha tam hali okunduğunda oldukça tesirli bir dua olmakla birlikte hangi dileklere aracılık ettiğini doğru kaynaklardan öğrenmeniz şarttır.

Aksi takdirde yanlış uygulamalar arzu edilen dileklerin yerine gelmesine hizmet edemez. Bu sebeple danıştığınız insanların konuya hakim ve tecrübeli kişiler olmasına özen göstermeniz gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Aysila dedi ki:

  Hocam selamlar….
  Ben ailemin evinde hiç durmak istemiyorum .
  Mecbur burda kaliyorum . Hersey sorun oluyor …..
  Bunun için bağlama duasi yaptırılır mi ??
  Bu durumdan evdekiler de bende çok rahatsızım . Sürekli ters ters evde hep huzursuzluk . Bu durumun böyle gitmesini istemiyorum . Dualarla yapilan işleriniz var . Takip ediyorum . Sizi hakkinizda çok iyi şeyler duyuyorum o yüzdn buradan yazmak istedim …

 2. SERDAR dedi ki:

  BEN BAGLAMA DUASI İÇİN DEĞİLDE BİRİNİ KENDİMDEN SOĞUTMAK İÇİN YASİN HOCAYLA KONUSTUM ALLAH RAZI OLSUN BANA TAKIK OLAN BİR KIZDAN KURTARDI BENİ GERÇEKTEN PSİKOLOJİMİBZOUYORDU ARTIK KURTULDUM TAMAMEN

 3. roza dedi ki:

  sevdiğim adamın bana köpek gibi bağlanmasını sağlar mı hocam bu dua? artık benden uzaklaşmasını istemiyiorum %100 etkili midir bu dua

 4. Menice Kemik dedi ki:

  Beni bu günlere getiren okutan abime bir vefa borcum olduğunu düşündüm, yengemle güzel bir ilişkileri vardı hatta çocukları bile olacaktı ancak yengem abimden soğumaya başladı ve ona olan aşkının bittiğini düşündüm bende yasin hocamıza tanıştım ve aşk vefki yapabileceğimizi söyledi başta çok tereddüt ettim ama işe yaradığını öğrendimHocamız 40 günde işlemi tamamladı ve şu an çok mutlular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu