Geri Getirme Büyüleri

Ayrılan Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

Ayrılan Sevdiğimi Geri Getirme Büyüsü

İnsanlar doğdukları andan itibaren çevresindeki varlıklara karşı sevgi dolu olurlar çünkü bu durum onların fıtratında vardır. Doğdukları gün annelerini, daha sonra babalarını, ona sevgi ve ilgi ile yaklaşan herkesi, eğer görüyor ise bir hayvanı, oyuncaklarını, çevresindeki herhangi bir canlıyı hemen ve çokça sevebilir. Bunun nedenlerinden biri de insanın sevmek üzerine doğmuş olmasıdır. Sevmek, fıtratta olduğu için insanlar bu kadar herkesi ve her şeyi sevebilmektedir.

İnsanın insana karşı olan sevgisi ise biraz daha farklı ve karmaşıktır. Bireyler büyüdükçe artık kişileri insan olduğu için insan gibi sevmez. Daha fazla detay vermek gerekirse ailesini ailesi gibi, arkadaşlarını arkadaşları gibi ve diğer insanları da diğer insanlar gibi sevmeyi öğrenir. Herkese karşı olan sevgisinin farklı biçimde ve boyutta olduğunu gözlemler. Aynı zamanda karşı cinsten birine karşı duyduğu tutkulu bir sevgi daha vardır, bu başlarda hoşlanmak, ortalarda sevgi ve en son zamanlarında da aşk olarak kişilerin iç dünyasına yansır.

Birini Sevmek Ve Onunla Bir İlişkiye Başlamak

İnsan doğduğu andan itibaren kendisi ve çevresindeki diğer kişiler ile uyum içindedir. Uyumdan ziyade her varlık ile arasında bir ilişki vardır. Örneğin doğar doğmaz onun dünyaya gelmesine vesile olan ebeveynleri anne ve baba olarak ilişkilerine başlamış olur. Daha sonra ömür boyunca diğer akrabalık ilişkileri ve arkadaşlık ilişkileri ortaya çıkar. Bununla birlikte büyümeye başlayan insan karşı cinsi görür ve karşı cinse karşı farklı bir çekim hisseder. Bu hoşlanmaktır. Daha sonrasında karşı cinsi farklı bir şekilde sevmeye giden bu duygu, başta böyle başlamış olur.
Karşı cinsi sevmek de tıpkı diğer duygular gibi biz insanlar için son derece normaldir. Hatta yemek yemek, su içmek ve tıpkı diğer günlük aktiviteler zinciri gibidir. Fakat şöyle bir durum var ki herkes sevdiği kişi tarafından aynı sevgiyi tadamayabilir. Kişiler belli bir olgunluk dönemine geldikten sonra karşı taraf ile farkını görmüş olur ve karşı cinsten birine sevgi duymaya başlayabilir. Küçüklükten bu yana başlayan hoşlantı, ergenliğin bitmesi ile birlikte yerini daha ciddi duygular kümesine bırakabilmektedir.

Birini seven kişi ona duygularını gösterebilir ya da doğrudan ona karşı duygularını açabilir. Eğer karşı taraf da onu seviyorsa ve ikisinin birlikteliği için herhangi bir engel yoksa o durumda bir ilişkiye başlayabilir. Karşı cinsler arasında olan bu sevgi ilişkisi oldukça tutkuludur. Kişiler karşısındaki kişinin kendini tamamladığına, ruh ikizi olduğuna ya da onunla bir ömür paylaşabileceğine inandığı kişiler ile ciddi bir ilişki kurabilmektedir. Bu kişileri sevmekte ve bazı vasıfları da ona yüklemektedirler. İlişkilerin bazıları ayrılıkla bazıları da daha ciddi boyutlara taşınıp evlilikle sonuçlansa bile bu durum değişkenlik gösterebilmektedir.

Sevgili İle İlişki Biter Mi?

İnsanların insanlar ile kurdukları iletişimin her zaman kalması söz konusu bile değildir. İnsan ilişkileri değişkendir ve çoğu zaman da başladığı şekilde kalmayabilir. Bir ara sürekli konuşulan kişiler ile bir ara hiç konuşmadan kalmak mümkün olabilir. Bu kişilerin olaylar karşısında verdikleri farklı tepkilere göre şekillenecektir. Sadece bununla da kalmaz aynı zamanda insanlar artık birbiri ile uyumlu olmadığını düşündükleri kişilerin hayatından bir şekilde çıkabilirler. Bu nedenle büyük bir tutku olan ilişkilerin bile bitebilmesi oldukça olasıdır. Bir sevgili de tıpkı bu insani ilişkilere dahildir ve bitme ihtimali bulunmaktadır.

Sevgili Ayrılırsa Ne Yapmak Gerekir?

Farklı problemler ya da var olan çeşitli anlaşamamazlıklar nedeni ile ilişkiler bitebilir. Birini çok sevmek onun kalması için yeterli olmayabilir. Buna ek olarak artık ilişkiden soğumak, başka birini hayatına almak ya da farklı sebepler de iki kişinin arasındaki ilişkiyi bitiren sebeplerdir.
Sevgili ayrılmış olsa bile diğer kişi onun arkasından çok acı çekip gözyaşı dökebilir. Kalp acısı fiziksel acıların en ağırlarına denktir. Bu nedenle de sevgili ayrıldığı zaman arkada kalan taraf psikolojik açıdan çokça etkilenebilir. Bu etkilenme bireyin iş ve aile hayatına da yaşayabilir ve diğer durumları da mahvedebilir. Bu nedenle sevgili ayrılsa dahi onu seven diğer kişi ilişkiyi hala atlatamamıştır.
Ayrılık sonrası barışma süreci sancılı geçebilir ve barışmak isteyen kişi tüm yolları deneyebilir. Bu yolların karşı taraf için bir anlam ima etmemesi demek de son çare olan sevdiğini geri getirme büyüsü ile halledilebilir.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Sevdiğini geri getirme büyüsü bazı klasik ritüel ve majikal değerler ile süslenen bir büyü çeşididir. Bu büyü sevdiğini geri getirmek isteyen kişilerin uygulattığı bir çeşittir. Uzun zamanlardan beri pek çok kişinin uyguladığı ve bu yöntemler ile sevdiğini geri getirdiği bilinmektedir. Psikolojik açıdan zor durumda olan kişiler sevdiğini geri getirme büyüsü ile tüm bu sıkıntılarından çok kısa bir sürede kurtulabilir ve sevdiği kişiye tekrardan ilk başlardaki gibi kavuşabilir. Bu büyü sayesinde sevdiği kişi büyüyü yaptıran kişiye aşkla ve sadakat ile tekrardan bağlanacaktır.

Sevdiğini geri getirme büyüsü uzun vadede çok fazla işe yaramaktadır. Yani şöyle ki sevdiği kişiyi geri getirmek isteyen kişiler bu büyüleri deneyimli ve başarılı bir medyuma ömürlük olarak yaptırabilirler. Ömürlük işlemlerin ne faydası olacak diyen düşünen kişiler diğer işlemlerin süreli olduğunu ve bu süre bittikten sonra kişilerin büyüden önceki ruh haline ve duygusuna döndüklerini bilmelidir. Bu nedenle de her zaman ömürlük olarak yapılan büyüler diğerlerinden kat be kat daha iyidir. Bu işlemleri de ancak işinin ehli bir medyum hakkı ile yapabilmektedir. Bu nedenle medyum ile görüşen kişiler ömürlük işlem istediğini mutlaka belirtmelidir.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürede Tutar?

Biri sevdiğini geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorsa bu büyü aciliyeti olan durumlar için son derece harika yöntemlerden biridir. Çünkü daha büyü ilk yapıldığı günden itibaren karşıdaki kişiyi son derece büyük bir kuvvetle etkisi altına almakta ve genellikle en geç yirmi bir gün içerisinde de bu işlem son bulmaktadır. Bundan dolayı yirmi bir gün kuralı oldukça önemlidir. Çok acil bir şekilde sevdiği kişinin geri dönmesini isteyen kişiler bu yöntemler aracılığı ile rahat bir nefes alabilecektir.

Sevdiğini geri getirme büyüsü yaklaşık olarak birinci haftanın sonunda aşağı yukarı etkilerini gösterir. İkinci haftanın sonunda ise tamamen kuvvetli bir hal alır. Bu nedenle de çoğunlukta ikinci haftanın sonunda etkisini gösterir. Daha uzun süren birkaç kişi bulunmaktadır ve bunların işlemleri de yine genellikle en fazla kırk bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır.

Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Zararlı Mıdır?

Sevdiğini geri getirme büyüsü yapan kişiler kendi başlarına ya da sevdiği kişinin başına bir şey gelmesinden korkabilir. Bu gibi durumlar için medyum eğer deneyimli ve iyi bir medyum ise o zaman çeşitli korumalar yapacak ve varlıkların etkisinden hem büyüyü yaptıran kişiyi hem de büyüye maruz kalan kişiyi kurtaracaktır. Bu sayede hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde sevdiğini geri getirme büyüsü sonuçlanacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. ertan kamış dedi ki:

    yasin hocayı buldum tavsiye ederim 05464843166

  2. Tiviko dedi ki:

    Evt bn 5 gn nce baslattm calsmlar dvm

  3. serap dedi ki:

    hoca aşk vefki demi yapıyor dua için başvurcam ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu