Dil Bağlama Büyüsü

Ağız Bağlama Büyüsü

Büyü yöntemi geçmişten günümüze pek çok farklı amaç için kullanılmaktadır. Çok fazla sayıda büyü bulunmaktadır ve bunların tesir süreleri de farklılık göstermektedir. Bu büyülerden biri de ağız bağlama büyüsüdür. Ağız bağlama büyüsü ile kişiler eşlerinin ya da ailelerinin ağzını bağlayarak, kendilerine yönelik konuşmalar yapmalarını sağlayabilirler. Ağız bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve kişilerin davranışlarını anında değiştirir. Kişi bu büyü ile istediği kişinin kendisi hakkında olumlu konuşmasını ve kişinin kendisine iyi davranmasını sağlayabilir. Genellikle evli bayanlar bu büyüyü ya eşleri için yaptırmaktadır ya da kayınvalide ve görümceleri için tercih etmektedirler.

Ağız Bağlama Büyüsü Yapılışı

Ağız bağlama büyüsü oldukça tesiri kuvvetli bir büyü olduğu için mutlaka kişinin bir eşyası üzerine yapılmalıdır. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra kısa bir süre içerisinde karşı tarafın davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi ile çok büyük kavgalar etseniz de artık kişi tamamen sizi savunacak, sizin yanınızda olacaktır. Ağız bağlama büyüsü ile kötü giden bir evliliğiniz var ise eşinizin davranışlarını anında değiştirerek size karşı olan konuşmalarının olumlu olmasını sağlayabilirsiniz ve evliliğinizi kurtarabilirsiniz. Ayrıca bu büyüyü kimin üzerine yaptırırsanız yaptırın mutlaka olumlu bir sonuç alacaksınızdır. Kişi artık sizin hakkınızda asla kötü bir söz söylemeyecektir ve sürekli olarak sizin yanınızda olacaktır. Kişilerin davranışları anında değişeceği için büyünün etkisini hemen fark edeceksiniz.

Ağız bağlama büyüsü ile ilgili dikkat etmeniz gereken tek nokta büyünün tesir süresidir. Her büyü gibi bu büyünün de bir bitiş süresi vardır. Büyünün süresi bittiğinde kişi tekrar eski ruh haline geri dönecektir, bu yüzden bu büyünün tesir süresi geçmeden mutlaka yeniden büyüyü tazeletmelisiniz. Bu şekilde karşınızdaki kişinin davranışları ömür boyunca değişmeyecek ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınızdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu